kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-09-2020, 20:07
Bara66 Bara66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 10
Domyślnie Magazyn do wynajęcia

Jeśli szukasz odpowiedniego pomieszczenia na schronienie własnych drogocennych towarów a nie masz miejsca w swoim domu to doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem - najem magazynów self storage . Jest to coraz bardziej atrakcyjne ułatwienie dla ludzi, którzy lubią wygodę i wiele miejsca w domku. W takim składzie wolno przechowywać sprzęt, pojazdy, łódkę, kartony z okryciami, futrami i jeszcze sporo innych rzeczy. Ja z tego korzystam i jestem bardzo uszczęśliwiona. Rekomenduję i Wam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-09-2020, 23:00
kapitan22 kapitan22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 3
Domyślnie

Rewelacyjna opcja - na pewno skorzystam!
__________________
Drony dla początkujących, drony zabawkowe czy rekreacyjne. Nasze drony to jedyne drony na rynku, które kupisz i masz spokojne sumienie. Gwarancja, profesjonalizm i pasja! Sprawdź https://kapitandron.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2020, 16:24
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja nie korzystałam z takiego magazynu, ale mój brat wynajmuje i jest bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-11-2020, 07:08
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Warto pamiętać też o tym, żeby magazyn dobrze wyposażyć, bo wtedy praca będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Sporo rzeczy można znaleźć w sklepie Skladuj24.pl. Mają szeroki asortyment i bardzo dobre ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-12-2020, 21:27
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem taki wynajem powierzchni magazynowej to całkiem rozsądne rozwiązanie w wielu sytuacjach. Taki self storage w Katowicach oferuje na przykład firma https://rozarent.pl/, polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2020, 18:21
herzogkyleigh herzogkyleigh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

W branży opakowań nie ma chyba materiału bardziej ekologicznego niż tektura. Pozyskiwana przede wszystkim z surowców odnawialnych, nie traci na jakości podczas kolejnych procesów recyklingu, a nieprzetworzona, ulega łatwej i bezpiecznej degradacji. W sieci można znaleźć odpowiednie opakowania przemysłowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-12-2020, 12:30
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Jak interesuje was magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe, to tutaj http://ejko.com.pl/ możecie się zgłosić. Jest to coś więcej, jak tylko firma od magazynowania. Oni oferują również pełen zakres działań logistycznych, a także z spedycji. Także możecie z nimi przeprowadzić najróżniejsze prace.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2021, 08:04
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Zgadzam się z poprzedniczką - prowadzenie, zarządzanie magazynem to podsatawa. Dlatego niezwykle przydatne są nowoczesne programy (najlepiej w chmurze). Jeśli chcesz ułatwić zarządzanie magazynem, to obczaj ten program: faktury.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-07-2021, 16:01
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

W sumie to na magazynie na pewno przydadzą się regały, żeby móc po prostu dobrze rozlokować produkty, towary, albo gotowe rozwiązania. No i wydaje mi się, że niestety, ale warto też sprawdzać droższe, ale o wiele bardziej nowoczesne rozwiązania. I tak sklep Dla Magazynu ma super systemy magazynowe i wydaje mi się, że warto o tym pomyśleć wcześniej. By już jedno mieć z głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-07-2021, 09:36
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

W sumie wiem, gdzie możecie się zgłosić... A mianowicie do firmy http://ejko.com.pl/ . Oni oferują magazynowanie na dowolny czas i w korzystnej cenie. Poza tym możecie zapoznać się z takimi opcjami dodatkowymi, jak pakowanie produktów, etykietowanie etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.