kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-07-2020, 14:54
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Również polecam anexa. U nas akurat m/type i jestem mega zadowolona. Wygodny, poręczny, zgrabny i zwrotny a przy tym fajnie się prezentuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-08-2020, 11:15
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja chcę kupić synowi (ma dwa latka) jeździk- rower żeby już wózek schować, ale mój mąż ma obiekcje. Wiecie, jak go przekonać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-08-2020, 20:05
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Jak się okazuje wybór wózków dla dzieci jest bardzo duży i trzeba przejrzeć naprawdę sporo zanim się wybierze ten idealny dla siebie. Póki co bardzo przypadły mi do gustu te wózeczki - https://www.bambinofelice.pl/kategor...e/wozki-hartan. Markę już kojarzyłam, bo kilka razy znajome mi polecały właśnie takie wózki. Z tego co widzę, faktycznie wyglądają na solidne i wytrzymałe. A do tego znaczek Mercedesa dodaje nieco prestiżu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-08-2020, 20:16
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 589
Domyślnie

To prawda, rzeczywiście jest tam duży wybór wózków ale ja kupiłam x-landera bezpośrednio od producenta, miałam już wcześniej upatrzoną markę i model więc to była szybka decyzja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-08-2020, 15:55
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Również polecam anexa. U nas akurat m/type i jestem mega zadowolona. Wygodny, poręczny, zgrabny i zwrotny a przy tym fajnie się prezentuje

Też mamy anex ale e/type. Dobra jakość i przystępna cena a wózek bardzo wygodnie się prowadzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-09-2020, 12:38
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale nad czym się tu w ogóle zastanawiać? Przecież sprawa jest bardzo prosta. Im lepszy wózek wybierzecie, tym lepiej dla Waszego malucha. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.riko.pl/ i sprawdzili wózki Riko. U nas świetnie sprawdził się model SIDE, który mogę Wam polecić. Ma bardzo wygodną gondolę, co jest super opcją w perspektywie kilku miesięcy. A chyba najlepsze w nim jest to, że ma wysoką amortyzację, co dla malucha jest bardzo ważną rzeczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-11-2020, 08:48
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Tu sie oczywiście zgodzę a to nie tylko dla malucha wygoda ale i dla mamy która go na co dzień użytkuje, składa, rozkład itp. My mamy x-landera, a ten wózek nie tylko ślicznie wygląda ale jest też niezwykle praktyczny, łatwo się składa i rozkłada i zabiera niewiele miejsca, nawet do małego bagażnika się mieści bez problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-12-2020, 17:08
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja akurat zdecydowałam się na anex e/type i nie żałuje. Jest łatwy w obsłudze, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Poręczny, zgrabny i wygodny, z dobrą amortyzacją i zwrotnymi kołami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-12-2020, 17:29
olemek olemek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

taki jest dobry, mysle ze wystaczy i potem mozesz sprzedać

Ostatnio edytowane przez olemek : 27-01-2021 o 16:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-12-2020, 10:27
Domisia. Domisia. is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 90
Domyślnie

A znacie lub patrzyłyście na https://insevio.com/? Nie zamieniłabym go na żaden inny, zwłaszcza po tym co przeszłam z wózkiem Tako..Zdecydowanie Insevio lepszy, testowałam go w sklepie, koleżanka też kupiła i sobie go chwali. Dlatego dziewczyny, jeśli szukacie fajnego wózka to polecam ten, na pewno warto go obejrzeć gdzieś w sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.