kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-08-2017, 13:51
winter winter is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 2
Domyślnie Pokrycie dachowe

Witajcie dziewczyny
Niebawem zaczynam pracę nad remontem dachu, dlatego postanowiłam wybrać sie w to miejsce https://polskiecentrumdachowe.pl/ po wszystkie potrzebne materiały. Nie wiem jednak na jakie pokrycie dachowe sie zdecydować na blachodachówkę czy może dachówkę? Co u Was sprawdziło się najlepiej?

Ostatnio edytowane przez winter : 25-08-2017 o 11:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-08-2017, 19:40
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Dachówka będzie lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-08-2017, 11:57
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Nie powiem Ci co będzie lepsze ale powiem żebyś nie zapomniał o ociepleniu dachu. Powinno ono być zrobione solidnie z dobrej jakości materiałów. Możesz wybrać np.wełnę, znajdziesz ją na docieplajdom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-09-2018, 13:04
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Wiesz co możesz również pomyśleć nad stworzeniem dachu z jednej fachowej ręki, czyli Braas. Co dodatkowo pozwoli Ci na uzyskanie gwarancji systemowej aż na 15 lat i obejmującej cały dach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-10-2020, 22:31
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A jeśli chodzi o samą konstrukcję dachową, to na jaką się najlepiej Waszym zdaniem zdecydować? Czy więźba dachowa, o której mowa na stronie internetowej https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ będzie według Was dobrym rozwiązaniem? Czy ktoś z Was ma taki właśnie dach i mógłby się podzielić opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-01-2021, 23:16
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Mnie też czeka remont dachu. Z tymże u mnie będzie jeszcze użytkowe poddasze i trzeba zastanowić się jakie okna dachowe się sprawdzą. Czytałam mnóstwo pozytywów o firmie Dakea, mają bardzo duże doświadczenie i najwyższej jakości produkty. Poza oknami także akcesoria montażowe, dodatkowe jak rolety. Warto sprawdzić na stronie gdzie można ich okna zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-07-2022, 06:12
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 215
Domyślnie

Nieważne czy budujecie nowy dom, czy remontujecie, to jeśli chodzi o konstrukcję dachu, to warto zastosować nowoczesne i trwałe rozwiązania. My mamy dach zaprojektowany i wykonany przez firmę Binder Projekt z Włocławka - https://www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Jest to dach z wiązarów, łączonych na płytki kolczaste (jest to tak zwana technologia mitek - bez użycia gwoździ). Binder od lat wykonuje takie dachy, mają doświadczonych projektantów i świetne ekipy montażowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-07-2022, 09:54
Emilek87 Mężczyzna Emilek87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 4
Domyślnie

Przeglądając internet w poszukiwaniu dobrej firmy zajmującej się pokryciami dachowymi znalazłem to rettap.pl i to był strzał w dziesiątkę ponieważ firma okazała się bardzo solidna i profesjonalna w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-07-2022, 11:59
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 483
Domyślnie

Do takich prac zdecydowanie najlepiej szukać odpowiednich specjalistów, więc myślę, że warta sprawdzenia i jednocześnie polecenia jest firma https://dachistrych.pl/ . Zerknijcie na ich ofertę, a na pewno uda się Wam skorzystać z najlepszych rozwiązań przez nich przygotowanych. Wiem, że aktualnie wiele osób stawia na takie systemy, więc nie ma się nad czym zastanawiać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-12-2022, 07:58
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

Pytanie tylko, co realnie mogłoby okazać się najkorzystniejsze w tej sytuacji. Moim zdaniem jeśli chodzi o dobór najbardziej adekwatnych rozwiązań, to warto przeanalizować konkretną sytuację całego obiektu. Na stronie https://wirtualnygarwolin.pl/rozmait...chodzie-polski czytałam o malowaniu dachów. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.