kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-01-2021, 13:07
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 265
Domyślnie Prawnik od spadków

Witam! Mam problem ze spadkiem po dziadku. Sprawa jest dość skomplikowana i muszę poradzić się jakiegoś prawnika. Polecicie kogoś w tym zakresie sprawy spadkowe Wrocław?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-02-2021, 08:11
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 551
Domyślnie

Wydaje mi się, że raczej nie powinno być problemów ze znalezieniem kancelarii prawnej gdyż są to dość popularne sprawy. Jeśli ja chcę jakąś kwestię natury prawnej rozwiązać to wtedy radca prawny https://slupinska.eu/ bez najmniejszego problemu mi w tym pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-02-2021, 20:16
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

Skorzystaj z porady online https://e-uslugiprawne.pl/. Wybierz specjalistę jakiego szukasz i przedstaw problem. Szybciej i lepiej się nie da. Mi pomogli przy podziale majątku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-03-2021, 20:35
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja ci moge polecic kontakt z mecenasem Weglowskim ( zostawie maila lukasz@weglowski.com.pl ) ktory prowadzil moja sprawe spadkowa. naprawde rzetelna pomoc, facet ma w malym palcu wszystkie kruczki prawne, faktycznie potrafi je wykorzystac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-03-2021, 17:56
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Z tego co ja tak kojarzę, to bardzo pomogła mi kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Swoją siedzibę mają w łodzi, więc może akurat macie tam blisko? Oczywiście na początku można zadzwonić, dopytać, opisać delikatnie problem, może już w trakcie rozmowy telefonicznej będa w stanie wam pomóc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-03-2021, 12:18
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Wiem że spore doświadczenie w prawie spadkowym ma Kancelaria Wojas Pawlak z Gliwic. Na pewno pomogą w sprawie, jeżeli miałabym kogoś wybierać do pomocy prawnej to tylko ich.

Ostatnio edytowane przez malinka01 : 22-03-2021 o 12:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-03-2021, 22:24
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

W Trójmieście chyba mec. Cejrowski ma największe sukcesy w sprawach spadkowych, podpytaj na stronie albo ich Facebooku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-06-2021, 10:51
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

To nic przyjemnego, ale niestety trzeba się zająć podziałem spadku... nam pomagała kancelaria https://masterlegal.pl/ Ci radcy prawni bardzo profesjonalnie podeszli do sprawy, a cały podział majątku odbył się bezproblemowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-08-2021, 05:51
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domyślnie

Jeśli chodzi o sprawy spadkowe to mi pomagała pani mecenas Magdalena Karaczun http://karaczun.com.pl/z Ełku. Możesz się do niej zgłosić jeśli potrzebujesz pomocy prawnej z zakresu: stwierdzenie nabycia spadku z ustawy bądź z testamentu, działu spadku, czy w sprawach o zachowek. Jest profesjonalna, rzeczowo się wszystkim zajmie, niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowana jest sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.