kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-01-2021, 11:59
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie Jakie przedszkole dla dziecka?

Chciałabym wysłać swoje dziecko do przedszkola. Prawdopodobnie będzie problem z dostaniem się do publicznego, dlatego już dodatkowo rozglądam się za ofertą prywatnych przedszkoli, jakie możecie mi polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-01-2021, 12:06
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ten czas tak leci... Pamiętam, jak dziś, jak wysyłałam swoje dziecko do przedszkola. Ze wszystkich to ja byłam najbardziej zestresowana. Na szczęście trafiliśmy na świetne przedszkole - Te Vizja. Z ich nauczania i dwujęzyczności byliśmy tak zadowoleni, że w tym roku, również tam, posłaliśmy dziecko do szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-01-2021, 00:50
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Jeśli chodzi o rozszerzony program nauki języka angielskiego, to wydaje mi się, że odpowiednie będzie tylko przedszkole Te Vizja. Znajdziecie je w Gdańsku, więc do Was też należy wybór, czy przedszkole jest blisko Was, czy będziecie mieli troszkę dalej. No i oczywiście jest to przedszkole prywatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-01-2021, 00:50
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Właśnie - piszecie tutaj o przedszkolu z językiem angielskim. Czy naprawdę jest to tak dobra opcja, jeśli chodzi o wybór takiej szkoły dla dziecka? Wiele osób o tym mówi, a ja obawiam się, że będzie to zbyt duże obciążenie dla mojego dziecka w tak młodym wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-01-2021, 00:51
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

Wybór przedszkola to bardzo ważna decyzja w życiu każdego dziecka, więc przemyślcie ją sobie w odpowiedni sposób. Wybór dobrego przedszkola już na tym etapie odtworzy odpowiednią drogę edukacji dziecka. Dla mnie interesująca jest oferta Te Vizja, którą powinniście sprawdzić, jeśli szukacie przedszkola dwujęzycznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-02-2021, 16:06
dubuque.susana's Avatar
dubuque.susana dubuque.susana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno wybrać prywatną placówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-02-2021, 15:11
amelinkowa5 amelinkowa5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 123
Domyślnie

Warto popytać wśród znajomych, to najlepszy miernik jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-02-2021, 00:19
sabina9022 sabina9022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 13
Domyślnie

Dobre przedszkole na pewno w odpowiedni sposób przygotuje dziecko na dalszą drogę edukacji i wspólnie z mężem wybraliśmy przedszkole, w którym jest dużo języka angielskiego. Jest to przedszkole Te Vizja i dzięki niemu dziecko będzie już od małego znało podstawowe zasady tego języka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-02-2021, 14:57
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Możecie sprawdzić sobie Te Vizję - jak najbardziej. Ich oferta skierowana jest konkretnie dla przedszkolaków (jeśli ktoś szuka wcześniej) oraz dla uczniów szkół podstawowych. W całej szkole realizowany jest program rozszerzonego języka angielskiego, co powinniście zapamiętać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-02-2021, 22:37
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

Cytat:
Napisał uska
Chciałabym wysłać swoje dziecko do przedszkola. Prawdopodobnie będzie problem z dostaniem się do publicznego, dlatego już dodatkowo rozglądam się za ofertą prywatnych przedszkoli, jakie możecie mi polecić?

A gdzie tego przedszkola szukasz??
Bo przyjaciółka z Trójmiasta poleca Przedszkola Pegaz. Jej córka chodzi i sobie chwali. Mają różne zajęcia grupowe np. angielski. A wiadomo że takie małe dzieci szybko łapią język.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.