kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-11-2015, 12:02
bazyl21's Avatar
bazyl21 bazyl21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

według mnie trzeba się standardowo bać, czyli wszystkiego dokładnie pilnować i kontrolować, a przede wszystkim wziąć firmę jedynie z solidną renomą, żeby się nie okazało , że kupują materiały po znajomości, które się potem do niczego nie nadają, możecie popytać swoich znajomych o to kto im budował dom i wybrać najlepszego fachowca, ja kilka lat temu budowałam sobie dom, ale muszę przyznać, że nie spotkały mnie żadne piekielne historie, w te wakacje robiłam sobie jedynie zadaszenie nad tarasem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-11-2015, 15:54
Gagatkowa's Avatar
Gagatkowa Gagatkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Przed wszystkim jest strach ale najważniejsze żeby się nie dać jemu opanować. Każdy myśli że może coś nie wyjść najważniejsze żeby wiedzieć że nie ma nic idealnego trzeba podchodzić do nie których rzeczy z dystansem. Nerwy nigdy w niczym ci nie pomogą a mogą tylko pogorszyć sprawę rzecz jasna. Ja gdy się budowałam też się bardzo denerwowałam ale po jakimś czasie doszłam do wniosku że to nie ma sensu tylko sobie zdrowie psuje przecież można lepiej i optymistycznie podejść życie staje się wtedy lepsze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-11-2015, 18:32
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja też miałam pewne obawy, które dość szybko rozwiał mój mąż. A teraz szukam ciekawych rozwiązań. Znalazłam taką stronę http://stefania.pl/fasady-szklane-we...ne-realizacje/ System tych fasad ma wiele zalet, chociażby ochrona
przed warunkami zewnętrznymi. Muszę pokazać mężowi, to on jest fachowcem w tej branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 23-11-2015, 00:24
elle elle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Kwiecienplecien, pamiętaj, żeby przed budową domu sprawdzić teren, na którym chcesz się budować. Nie warto decydować się na teren, który za kilka lub kilkanaście lat może być narażony na powódź. Może to sprawdzić na hydroportalu: http://mapy.isok.gov.pl/imap/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-12-2015, 12:23
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

My sobie postawiliśmy wóz drabiniasty w ogrodzie dla ozdoby i wygląda to naprawdę fajnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-01-2016, 12:02
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

No raczej jest się czego bać bo to duże pieniądze i ciężka praca. Najdroższy jest sam sprzęt budowlany, przekonał się o tym mój wujek który jest w trakcie budowy domu na wsi i musiał kupić prasę kostkującą i całe szczęście że kupował przez internet bo normalnie to by go tak szarpnęło po kieszeni że aż by mu portki zdarło :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-01-2016, 12:19
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jest się czego bać? Jak się powierzy pracę profesjonalistom, to nie ma co się bać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-01-2016, 18:11
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

tak, tylko znajdź teraz dobrego profesjonalistę a nie fachowca od siedmiu boleści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-01-2016, 10:37
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja znam świetnych specjalistów, tylko akurat oni zajmują się budowaniem magazynów, ale może na domach też się znają. http://www.frisomat.pl/Strona-g%C5%82%C3%B3wna.aspx Spróbuj, na pewno udzielą Ci odpowiednich informacji i mam nadzieję, że pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 01-04-2016, 07:13
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Budowa domu nie jest taka straszna jeśli masz odpowiednią firmę budowlaną. Od siebie mogę ci polecić firmę z Wrocławia AS BUD - http://www.asbud-wroclaw.pl/ Mają bardzo atrakcyjne ceny i rozbudowaną ofertę. Poza tym profesjonalnie podchodzą do swoich obowiazków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.