kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 08-03-2018, 14:50
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Pewnie nie zaskoczę, tą wypowiedzią ale ja to najczęściej zamawiam jedzenie z Hurry Up Shrimp z Krakowa , jest to bardzo wygodne, że nie muszę niczgeo gotować, nie tracę czasu, bo bardzo nie lubię tego robić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 08-03-2018, 22:38
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Dokładnie, my jak nie mamy czasu to zamawiamy coś do domu z restauracji http://glodny.pl/ Tam znajdujemy sporo fajnych lokali i zamawiamy coś dobrego na obiad czy kolację. Fajnie, że jest taka opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-03-2018, 15:59
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja staram się szukać takich przepisów na dania albo porduktów, z których szybko można było coś przyrządzić a jednocześnie są bardzo zdrowe. Moim ulubieńcem w tym miesiącu jest Trendy Lunch z ryżem: http://melvit.pl/p_trendy-lunch-ryz-...a-4-x-80-g_410 Super szybki dodatek do obiadu! Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-03-2018, 19:00
funnyFace funnyFace is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Takich przepisów jest pełno w necie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-03-2018, 13:28
jackwelss39 Mężczyzna jackwelss39 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 60
Domyślnie

Zawsze można sobie zamówić jedzenie W większych miastach jak np. Warszawa jest to bardzo popularne. Sam korzystam z cateringu dietetycznego od https://masterdieta.pl/miasta/warszawa bo inaczej nie miałbym szans na zjedzenie zdrowego posiłku w pracy. Jest to właśnie idealna propozycja dla osób aktywnych, nie mających zbytnio czasu na marnowanie go w kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-03-2018, 07:54
kasia91 kasia91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 3
Domyślnie

zamawiam na pyszne.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-03-2018, 11:51
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

staram się planować co mam ugotować i gotować na kilka dni, często robię kurczaka, to takie ekspresowe danie, marynuję wieczorem udka w przyprawie do złotego kurczaka z knorra i n drugi dzień tylko do piekarnika i obiad gotowy, do tego jakiś ryż czy kasza, szybko i smacznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-04-2018, 11:31
ikonastylu ikonastylu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 6
Domyślnie

Traciłam wiele czasu w kuchni do momentu kiedy nie zainwestowałam w multicooker. Szczerze polecam, bo jest to urządzenie, które zastąpi Wam wiele innych urządzeń, np. piekarnik czy mikrofalę. Drugim plusem jest też to że zajmuje mało miejsca w porównaniu do trzymania dużej ilości urządzeń. Zobaczcie sobie na Ceneo: https://www.ceneo.pl/Multicookery bo można dorwać w naprawdę fajnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-04-2018, 13:39
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Istnieją przecież świetne restauracje kraków rynek. Jest tak dużo różnych restauracji na rynku, że codziennie można chodzić do innej. Nie trzeba wcale gotować nic w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 13-04-2018, 13:52
DarekNi Mężczyzna DarekNi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 25
Domyślnie

Ja zazwyczaj przygotowując obiad staram się zawsze robić kilka rzeczy jednocześnie, zgodnie z czasem na przygotowanie poszczególnych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.