kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 24-02-2019, 09:53
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domy¶lnie darmowa reklama dla firm

Je¶li jeste¶cie zainteresowani darmow± reklam± swojej firmy to zobaczcie tu https://wykonawca.taelo.pl/ Dziêki stworzeniu wizytówki w portalu firmy mog± dodawaæ takie informacje jak: dane kontaktowe, zdjêcia z poprzednio zrealizowanych zleceñ, przekierowania do kana³ów w mediach spo³eczno¶ciowych, godziny i miejsce ¶wiadczenia us³ug. Dziêki do³±czeniu do grona wykonawców w Taelo, firmy mog± równie¿ dodawaæ artyku³y tematyczne na temat bran¿y, w której dzia³aj±. Moim zdaniem bardzo dobra propozycja dla ka¿dej firmy.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-02-2019, 10:30
Aga452 Aga452 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 42
Domy¶lnie

Taka darmowa reklama jest spoko, ale czy na pewno dzia³a? Mo¿e z innymi formami reklamy takimi jak gad¿ety by³oby to bardziej efektowne. Chodzi mi oto, ¿e czasem szkoda czasu na darmowe reklamy. Zaoszczêdzimy pieni±dze, ale nie czas, a przecie¿ czas to pieni±dz. Form reklamy jest pe³no wiêc warto zastanowiæ siê trzy razy co jest nam potrzebne. Zapisaæ wszystkie za i przeciw. A je¶li chodzi o wspominane przeze mnie gad¿ety to s± one chyba uniwersalne. Z resztê przeczytajcie "Zalety gad¿etów reklamowych z nadrukiem" i sami siê przekonajcie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-03-2019, 12:55
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domy¶lnie

Co¶ takiego jak darmowa reklama nie istnieje. Takie jest moje zdanie. Oczywi¶cie mo¿na wybieraæ jej ¶rodki, jednak najczê¶ciej efekt bêdzie zale¿ny od przeznaczonego bud¿etu. Je¶li kto¶ chce tanio siê reklamowaæ to polecam ulotki, plakaty albo gad¿ety z logiem. Jakie s± zalety tanich d³ugopisów reklamowych to chyba ka¿dy wie
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-06-2019, 08:28
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domy¶lnie

A jaka jest Waszym zdaniem lepsza firma reklamy - tradycyjna czy internetowa? Wed³ug mnie, aby skutecznie dotrzeæ do klientów, warto korzystaæ i z jednej i z drugiej. My na przyk³ad oprócz reklamy w internecie drukujemy tez ulotki dla naszych klientów. Zamawiamy je w drukarni https://www.diamond-druk.pl, gdzie wcale du¿o za nie nie p³acimy, a zawsze mo¿emy liczyæ na ich wysok± jako¶æ Tak wiêc polecamy
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-06-2019, 08:56
EmmiliaF EmmiliaF is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 65
Domy¶lnie

Skupcie siê raczej na dobrych, dzia³aj±cych formach reklamy p³atnej ni¿ szukajcie czego¶ za darmo. Ciêzko o reklame darmow±, a co dopiero o dobr± reklame za darmo. Ja bym postawi³a na pozycjonowanie stron cennik na waszym miejscu, w sumie niezale¿nie od tego w jakiej bran¿y dzia³acie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-06-2019, 00:13
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domy¶lnie

Darmowych rzeczy to w ¿yciu niestety nie ma Ale bardzo tani± form± reklamy s± ulotki. Tutaj 777ulotki.pl mo¿ecie zamówiæ ulotki w naprawdê korzystnej cenie, zerknijcie sobie. Ja osobi¶cie uwa¿am, ¿e je¿eli chodzi o rynek lokalny to jest to nadal bardzo skuteczna forma reklamy, pomimo up³ywu lat i ca³ej tej cyfryzacji.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.