kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-05-2023, 19:31
Stalker's Avatar
Stalker Stalker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 2
Domyślnie Piękny manicure

Czy są tu osoby, które świadczą usługi manicure? Pomóżcie mi wybrać dobrej jakości urządzenie do manicure. Otwieram własny gabinet i teraz chcę kupić sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-05-2023, 20:01
Blackflex's Avatar
Blackflex Mężczyzna Blackflex is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalker
Czy są tu osoby, które świadczą usługi manicure? Pomóżcie mi wybrać dobrej jakości urządzenie do manicure. Otwieram własny gabinet i teraz chcę kupić sprzęt.
Tak, mogę pomóc w wyborze sprzętu do manicure. Na stronie https://zakupopedia.pl/catalog/frezarki-do-paznokci można znaleźć ranking maszynek do manicure oraz przeczytać opinie użytkowników. W zależności od potrzeb, należy wybrać wysokiej jakości maszynę do manicure, która spełni wymagania zawodowe. Otwierając własny gabinet należy wybrać niezawodny sprzęt, który będzie trwały i pomoże odnieść sukces w biznesie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-05-2023, 11:47
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Moim zdaniem podstawą są mocne paznokcie więc warto też w odpowiednie odżywki zainwestować bo dzięki temu paznokcie nie będą się rozdwajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-05-2023, 11:55
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

A jakiej odżywki ty używasz? myślę co kupić żeby wzmocnić sobie paznokcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2023, 15:49
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja w ostatnim czasie zamawiam tą i używam https://www.notino.pl/bielenda/total...aznokci-4-v-1/ Siostra tak samo i też*mówiła że jest zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-02-2024, 18:12
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Produkty do manicure? Myślę, że drogerię https://sklep.vanilla.rzeszow.pl/manicure-hybrydowy warto odwiedzić. Znajdziecie tam różne kosmetyki i akcesoria, jest także szereg produktów które mogą w ilościach hurtowych zamawiać właścicielki gabinetów kosmetycznych. Na uwagę zasługuję fakt, że już za zamówienia powyżej 200 zł nie trzeba ponosić kosztów przesyłki, sklep dodatkowo gwarantuje atrakcyjne ceny oraz fachową obsługę i doradztwo. Zobaczcie koniecznie jakie kosmetyki możecie u nich zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-03-2024, 09:23
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Osoby zainteresowane domową stylizacją paznokci często zastanawiają się, czy lepiej inwestować w lampę UV czy LED. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy od indywidualnych preferencji oraz częstotliwości użytkowania. Szereg praktycznych porad dotyczących wyboru odpowiedniej lampy do paznokci, uwzględniających zarówno aspekty techniczne, jak i ekonomiczne, można znaleźć pod adresem https://aruba.rzeszow.pl/lampy-do-paznokci co jest cennym źródłem informacji dla osób stawiających pierwsze kroki w dziedzinie manicure hybrydowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.