kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-12-2018, 15:30
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Zabiegi medycyny estetycznej - warto korzystać?

Co o tym sądzicie?
Warto korzystać z takich zabiegów?
Tutaj https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/ znalazłam stronkę, gdzie sporo piszą o tym, jak działają poszczególne zabiegi.
Może warto wziąć takie pod uwagę?
Chciałabym poznać opinie osób, które miały z tym jakąś styczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2019, 14:59
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

Moim zdaniem warto, jak ktoś tylko ma możliwości to jak najbardziej. Do wyboru jest ogromna ilość zabiegów. Ja na przykład po depilacji laserowej jestem bardzo ale to bardzo zadowolona - https://klinikamiracki.pl/depilacja-laserowa-thunder/ i wiem że na pewno wybiorę się na bikini bo na razie zrobiłam nóżki i pachy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2019, 00:46
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

No pewnie, że warto. Szczególnie, jeśli nasz wygląd powoduje u nas spore kompleksy. Mi się potwornie nie podobała moja naznaczona wiekiem, wiotka skóra, szczególnie w okolicach szyi Umówiłam się na nici liftingujące do https://www.medessence.pl/medycyna-e...-liftingujace/ i jestem mega zadowolona z efektów! Są naprawdę widoczne i nawet mąż stwierdził, że wyglądam młodziej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2019, 15:18
xavsa Mężczyzna xavsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-05-2019, 16:21
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Jeśli chodzi o gabinet medydcyny estetycznej Kraków i centrum medycyny estetycznej Kraków, bo ostatnio zrobiło się to po prostu modne. Nie dość, że powstaje coraz więcej klinik medycyny estetycznej Kraków, to coraz popularniejszy robi się instytut piękna Kraków - przyjaciółka mi mówiła, że wszystkie zabiegi robią tam w super atmosferze, więc nie trzeba się bać. W dodatku oferują thermolifting Kraków, który będzie pewnie mniej inwazyjny niż wypełnianie zmarszczek Kraków czy botoks Kraków, a za parę last się przyda :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2019, 09:36
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Warto, ale z umiarem jak dla mnie. Na Śląsku jest klinika Bio Clinic i tam można liczyć na konsultacje i pomoc w doborze zabiegów. Na pewno każda klinika oferuje taką możliwość i ja jestem zdania, że warto z nich korzystać, szczególnie jeśli jest to nasza pierwsza wizyta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-06-2019, 15:51
Danusia11 Danusia11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 20
Domyślnie

Warto korzystać! Ja regularnie chodzę i cieszę się z wizyt u dr Rdzanka z www.doktora.pl z Warszawy. Świetny specjalista i świetna sprawa - w końcu czuję że żyję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-09-2020, 08:53
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Jeżeli chcecie odpowiednio o siebie zadbać to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na prawdziwych specjalistów w tym zakresie jak Klinika Przemian, która mi pomogła w zakresie wykonania zabiegu wypełnianie zmarszczek kraków i jestem pod wrażeniem zarówno jeśli chodzi o jakość, profesjonalne podejście i dobry zakres cenowy. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z podjętych decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2020, 09:55
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie

Dziewczyny jasne, że warto! Profesjonalne zabiegi w dobrej klinice dają wręcz spektakularne efekty, a co najlepsze szybkie. Ja od siebie mogę polecić klinikę esderm bo mam ją wieloktrotnie sprawdzoną i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-09-2021, 17:44
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Kobietki, nie bójcie się botoksu, toksyna botulinowa to zabieg bezpieczny, stosowany od wielu lat. Ja po 46 roku życia zaczęłam robić sobie botoks, nie za często, ale co jakiś czas lubię poprawić sobie tak wygląd i humor. Na zabieg chodzę do Kliniki Imagine w Gdyni https://klinika-imagine.pl/medycyna-...yna-botulinowa Wiem, że tam mogę liczyć na pełen profesjonalizm i doświadczenie lekarzy, zawsze wracam stamtąd baardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.