kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2018, 09:02
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 223
Domyślnie Witaminy

Bierzecie jakies witaminy? Czytam właśnie, ze koniecznie trzeba suplementowac witaminę D i kwasy omega. Łykacie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-06-2019, 13:08
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 649
Domyślnie

Jeśli chodzi o kwasy omega to polecam zdecydowanie te - https://estrovita.pl/. Korzystam z nich od dawna i sprawdzają się doskonale. Cena również jest bardzo atrakcyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-06-2019, 14:29
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

jesłi czujecie sie osłabieni to faktycznie warto zażywac suplementy zawirające witaminy. Ja biore od 3 tygodni geriamoc i czuje sie juz zdecydowanie lepiej. Geriamoc zawiera wszystkei witaminy potrzebne dorosłemu człowiekowi. Czasem tak jest, ze w organiżmie robia sie niedobory np przez złe odżywianie dlatego warto wtedy brac kompleks witamin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-06-2019, 19:42
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 536
Domyślnie

To, prawda... Jeżeli nasz organizm jest słaby, ma niedobór różnych składników to warto stosować suplementy diety. Tylko warto tutaj zaznaczyć, że powinny być kupowane ze sprawdzonego miejsca. Ja planuję postawić na https://musclepump.pl . Jest to bardzo dobry sklep w którym można kupić odżywki czy suplementy diety najlepszych producentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-06-2019, 17:51
Rikita Rikita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja nigdy nie zażywałam żadnych suplementów ani witamin i wszystko jest w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-06-2019, 23:13
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

Maxi3vena biorę bo bardzo bolały mnie nogi, puchly, ciężko było wytrzymać. Dużo siedzę, do tego te upały i też woda się bardziej w organizmie zatrzymuje. Po braniu przez te kilka tygodni widzę różnicę, na pewno taka opuchlizna nie występuje, mam nawet wrażenie że celulit jakoś mam mniej widoczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-07-2019, 16:35
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 263
Domyślnie

Ja uzupełniam witaminę A i C. Swego czasu też B, bo miałam problem z zajadami. D na czas letni zostawiam, bo pełno jej od słońca Zresztą poczytaj sobie tu: https://www.womenshealth.pl/zdrowie/Witamina-D,7393,1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-07-2019, 17:58
aza aza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Powinno się badać regularnie poziom różnych pierwiastków w organizmie, nie tylko w wyjątkowych wypadkach takich jak ciąża czy choroba. Szkoda, że jest to jeszcze praktyka bardzo znikoma. Liczę na to, że społeczeństwo w końcu się tego nauczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-12-2019, 22:39
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Witaminy to kluczowa kwestia przy ciąży, w tym okresie mocno się zwiększa zapotrzebowanei na niektóre składniki a raczej żadna mama ne będzie kilogramami jadła szpinaku i ryb. Ja zgodnie z zaleceniami ginekologa brałam mamaDha premium, tam było to co wskazane na czas ciązy w odpowiednich proporcjach i chociaż dietę starałam się prowadić zdrową to mogę się założyć ze nie dostarczyłabym tych składników w dobrej ilości samym jedzeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-12-2019, 19:28
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

No ja dokładnie tak jak Ty. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.