kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-09-2020, 12:16
Inna87 Inna87 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 76
Domyślnie Dobry puder maskujący?

Chodzi mi o taki puder, który dobrze przykryje trądzik. Znacie jakiś dobry?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-09-2020, 12:58
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Ja stosuję zwykły podkład marki AA, który dobrze się trzyma przez większość dnia i daje skórze efekt zmatowienia, a jednocześnie skóra jest gładka. Kumpela używa Maybelline i też się sprawdza

Zresztą podkłady do twarzy nadające się do ukrycia trądziku znajdziesz w tej drogerii https://kosmetykizameryki.pl/category/twarz-podklady
Mają tam naprawdę spory wybór w umiarkowanych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-09-2020, 21:46
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Też to przerabiałam, ale nawet najlepszy kosmetyk i tak nie rozwiązywał problemu. U mnie nie było opcji żebym bez makijażu wyszła z domu. Dopiero jak zaczęłam stosować belarę zmiany zaczęły znikać, a po jakimś czasie to już naprawdę ładna cera mi się zrobiła. Co prawda ginekolog mówił, że tak będzie i spodziewałam się tego. Ale i tak bardzo się cieszyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-09-2020, 16:23
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja powiem szczerze, że bardzo często sięgam po kosmetyki żeby zamaskować swoje niedoskonałości, ale zdecydowanie uważam, że puder nie będzie tutaj wystarczający. Zaopatrzyłabym się w dobry podkład oraz korektor w pierwszej kolejności. Te dwa produkty stworzą swojego rodzaju fundament naszego makijażu. Sama poświęcam codziennie przynajmniej pół godziny żeby wykonać swój makijaż - robię to po prostu żeby w pewnym sensie "podrasować" swoją urodę i poczuć się kobieco Przechodząc już do samych produktów to ja chciałabym Wam podrzucić informacje o marce kosmetyków, która całkiem niedawno wpadła w moje ręce i zapewne zostanie na dłużej w mojej kosmetyczce. Mówię tutaj o marce NYX Professional. Ich produkty możecie znaleźć na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/n...447663574.html Ja zamawiam najczęściej właśnie z drogerii ezebra ponieważ mam do nich zaufanie - produkty zawsze docierają porządne zapakowane no i mają niewygórowane ceny. Dodam też, że u nich bez problemu zawsze zostanę swój kolor podkładu, pudru czy korektora - rzadko zdarzają się braki w produktach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.