kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-05-2019, 17:31
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie Badania prenatalne

Hej wszystkim. Szukam kliniki, w której mogłabym zrobić badania prenatalne. Możecie kogoś doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-05-2019, 17:46
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ostatnio wiele słyszę na mieście o doktor Rozmus-Warcholińskiej. Sama dopiero staram się zajść w ciążę, więc u niej nie byłam, ale za to przyjaciółka mi o niej też wspominała. Nawet pokazała mi zdjęcia z USG, takie w wersji 4D i wyglądały super. Nic tylko pozazdrościć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-08-2019, 21:06
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

W Warszawie w szpitalu Medicover wykonują takie badania. I to nie tylko PAPP-A, ja miałam Sanco z RHD płodu. Na wyniki czekałam około 10 dni. Tu macie więcej informacji w temacie https://porody.medicover.pl/ciaza/testy-prenatalne/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-09-2019, 20:03
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

A gdzie szukasz? Ja miałam ten test PAPP-A o którym pisze karo, ale w Krakowie. Skierowanie dostałam do szpitala na Kopernika, ale żeby tam zrobić, to trzeba się sporo wcześniej zapisać. Mnie odesłano z kwitkiem, ale panie dały mi listę gdzie mogę zrobić. I robiłam w Hi-gen na Wielickiej. Świetni są, a obsługa na najwyższym poziomie. U mnie pierwszy test wyszedł średnio, biochemia z krwi - "wysokie ryzyko dla zespołu Downa". I dlatego zdecydowałam się na amniopunkcję, (tu tez dostałam skierowanie od mojej gin i robiłam też w Hi-gen). Z czystym sercem mogę ich polecić, jeśli szukasz w Krakowie, szczególnie, że robią także na NFZ.
__________________
https://www.websitestyle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-10-2019, 17:26
berietta berietta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem naprawdę dobrze się składa, że wypowiadacie się tutaj również w takich kwestiach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-11-2019, 22:59
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Te badania są bardzo ważne, lepiej wiedzieć i móc leczyć dziecko o ile jest taka możliwość. Ja badania wykonywałam w centrum medycznym Sodowski http://sodowski.pl/ w Katowicach i trafiłam w dobre ręce. Mimo stresu dzięki dobrej opiece lekarskiej nie było wcale tak źle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.