kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-08-2020, 13:19
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie terapia alkoholowa krakow

Cześć!

Mam już dość picia mojego faceta. Próbuję namówić go na odwyk krakow. Znacie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie mogłabym sie dowiedziec jak to wygląda i czy byłaby szansa, żeby go tam wysłać? Martwie sie o niego, a nie wiem jak mu przegadać. Z góry dzięki za odpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-09-2020, 17:31
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

W przypadku osób uzależnionych bardzo trudno jest przemówić im do rozumu. Być może czeka Cię z nim wielka przeprawa, ale nie możesz się uginać, bo od tego zależy jego i Twoje zdrowie. Najlepszym ośrodkiem terapii uzależnień jest Nefo. Wskazuje na to Ranking Ośrodków Terapii oraz pozytywne oceny podopiecznych i ich rodzin. Może właśnie tam powinnaś skierować męża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-05-2021, 16:30
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

To bardzo częsty problem kiedy uzależniony nie chce poddać się leczeniu. Osoby, które są w ciągu alkoholowym nie myślą racjonalnie, dlatego tak ważne jest aby ich wspierać. Zapewne Ci, którzy mieli w swoim otoczeniu alkoholików wiedzą jak trudna jest z nimi rozmowa. Myślę jednak, że powrót do dawnego życia wart jest poświęceń. Jeśli chodzi o leczenie to możesz poczytać też o odtruciu alkoholowym na: https://odtruwanieszczecin.pl/. Czytałam, że uzależnionym przed dalszym leczeniem zaleca się ten zabieg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-09-2021, 14:44
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

A może lepiej przemyśleć jeszcze takie rozwiązanie jak wszycie Esperalu w Rybniku? Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej metodzie walki z uzależnieniem. Zaszycie alkoholowe polega na umieszczeniu pod skórą leku z Esperalem. Jest to niewielka kapsułka, która zawiera w sobie lek. Nie jest widoczna pod skórą. Esperal sprawia, że przy spożyciu nawet niewielkiej ilości alkoholu, nasz organizm reaguje bardzo mocno, podobnie jak przy zatruciu alkoholowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-04-2022, 14:01
marta1704 marta1704 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Esperal jest bardzo skuteczną formą leczenia, ale osoba uzależniona musi być pewna tego, że nie wróci do nałogu. W innym wypadku trzeba liczyć się z okropnymi dolegliwościami nawet jak wypije się chociaż kropelkę. Choć to może odstraszyć alkoholika, więc może też się tego bać i nie pić z tego powodu ;-) Są różne scenariusze. Poleca się kompleksowe leczenie w połączeniu ze spotkaniami z psychoterapeutą, dzięki którym można zapobiec nawrotowi choroby.

_______________
Leczenie alkoholizmu Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.