kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-05-2021, 18:14
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Myślę, że tutaj akurat warto zastanowić się nad skuteczną dietę na utratę zbędnych kilogramów, ale także przeprowadzenie skutecznego detoksu czyli detox sokowy która ma mnóstwo witamin, minerałów, substancji odżywczych oraz probiotyków wspierających nasze jelita i układ trawienny. Szczególnie w okresie jesiennym i tych zachorowań może okazać się strzałem w dziesiątkę dla obudowy swojego stanu zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-05-2021, 18:39
Pariakin77 Pariakin77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

U mnie się zdecydowanie sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-06-2021, 14:29
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Cytat:
Napisał DariaM11
Myślę, że tutaj akurat warto zastanowić się nad skuteczną dietę na utratę zbędnych kilogramów, ale także przeprowadzenie skutecznego detoksu czyli detox sokowy która ma mnóstwo witamin, minerałów, substancji odżywczych oraz probiotyków wspierających nasze jelita i układ trawienny. Szczególnie w okresie jesiennym i tych zachorowań może okazać się strzałem w dziesiątkę dla obudowy swojego stanu zdrowia!

Wiesz detox sokowy jest dosyć radykalny, dlatego @DariaM11, można go robić raz na kwartał a trwa 3 dni. Na pewno firma cateringowa, którą ja zamawiam https://lightcatering.pl/ też ma taką opcję detoxu sokowego. Może się skuszę również przed okresem letnim? To chyba dobra forma oczyszczenia organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-06-2021, 20:47
Karim Karim is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domyślnie

Wygodna, ale rozleniwia, człowiek przestaje gotować
__________________
robotyzacja spawania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-06-2021, 16:42
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na taką możliwość jak Dieta Pudełkowa od Mój Catering, gdzie mam zbilansowane posiłki i co ważne stawiają na różnorodność smaków co daje na pewno wiele korzyści dla naszego organizmu. Jednocześnie taka dieta mnie nie męczy, a dostarczając odpowiednio dużo kalorii mam energię na cały dzień. Polecam sprawdzić i oby naprawdę dobrze się sprawdziły!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-06-2021, 15:15
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

U mnie rewelacyjnie się sprawdza ja zamawiam z WgodnejDiete w moim przypadku dobrali mi tam diete 1500 cal i super się po niej czuję , a i kilogramy lecą co mnie niezmiernie cieszy , a posiłki przepycha kosmos w gębie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-11-2021, 10:02
mixiq mixiq is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 73
Domyślnie

catering ketogeniczny Łódź polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 03-12-2021, 07:51
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_____________________
dieta pudełkowa Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-12-2021, 11:51
sarsax sarsax is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 33
Domyślnie

ja jak coś mogę polecić catering dietetyczny Masterdieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-01-2022, 14:42
jacko's Avatar
jacko Mężczyzna jacko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 6
Domyślnie

wygodny patent, choć tani nie jest. Byłem służbowo w kilku punktach, nie polecam firm krzak
__________________
Udrażnianie rur
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.