kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-04-2018, 13:42
kamilkaa kamilkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domyślnie pediatra dla dziecka online

Mamuski szukam pediatry online w Warszawie. Te kolejki na NFZ mnie dobijaja ,juz nie wspomne o kolejkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-04-2018, 10:43
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Rozumiem, najgorzej jak dziecko jest chore wtedy to masakra jest. Ostatnio moje dziecko miało starszny katarek i musieliśmy apsiratorek kupować, ale z haxe.pl dał radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-05-2018, 18:44
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Jestem tego samego zdania. Mam dość stania w kolejkach zwłaszcza z małym dzieckiem, które jest chore i marudzi. To męka i dla niego i dla mnie. Nie zawsze dziecku da się wytłumaczyć że musi dać radę i zaraz będzie po problemie. Dlatego znalazłam pediatrę online i często korzystam z jego pomocy. https://edoktor24.pl/nasi-lekarze/pediatria. Wystarczy że opisuje sytuacje, podaje np. temperaturę dziecka, a on radzi co powinnam zrobić i jak zbić gorączkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-05-2018, 11:18
kornphy kornphy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

hej hej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-05-2018, 19:22
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Onlina to chyba ciężko, ale możesz sobie zawsze szybko i wygodnie zamówić wizytę. Sprawdź sobie stronę lekarzebezkolejki.pl. Szybko tam znalazłem pediatrów w Poznaniu. To bardzo wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-06-2018, 08:10
zofialipska zofialipska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

W Medicoverze jest opcja porad online. Trzeba wziąć tylko od nich dostęp do indywidualnego konta, logujesz się i masz tam wiele funkcjonalności - umawianie wizyt, czat z lekarzem, podglądanie wyników badań i in. Super to jest, bo wiele ułatwia i oszczędza czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-06-2018, 20:26
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Chyba nigdy nie zdecydowałabym się na konsultację dziecka online.. Wolę iść do lekarza, który mi dokładnie zbada dziecko i powie co i jak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-07-2018, 10:47
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Bardzo polecam prywatną przychodnię w Krakowie https://imed24.pl/ Mają bardzo dobrych specjalistów a w szczególności pediatrę, do których bez większych problemów się zarejestrujesz. Sama chodzę tam od jakiegoś czasu z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez tych lekarzy. Lepiej wybrać nie mogłam. Wybór lekarzy i ich kompetencje są na duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-03-2019, 07:15
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

My ostatnio szukaliśmy jakiegoś dobrego pediatry w Poznaniu i udało nam się trafić na stronę https://www.neomedica.pl/oferta/spec...cje/pediatria/. Zadzwoniliśmy, okazało się że terminy wolnych wizyt są, więc umówiliśmy się właśnie tam Bardzo miła obsługa przez telefon, jak i w recepcji, a przyjmujący tam lekarz to naprawdę dobry specjalista Polecamy, jeśli jesteście z tamtych okolic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-05-2019, 21:47
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dobry pediatra to w obecnych czasach prawdziwy skarb. Szczególnie jeśli chodzi o wizyty u takiego lekarza z noworodkiem. Ostatnio czytałam fajny poradnik ze strony https://topmedsulechow.pl/pierwsza-w...z-noworodkiem/ na temat tego, jak przygotować się do pierwszej wizyty u lekarza. Zawiera on wiele cennych porad dla świeżo upieczonych rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.