kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-01-2021, 15:05
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 240
Domyślnie

A może jakiś ciśnieniomierz? Nawet zdrowe osoby powinny sobie kontrolować ciśnienie co jakiś czas, a tutaj np - https://www.skynet.pl/category/nokia...isnieniomierze są bardzo fajne ciśnieniomierze, które można też połączyć z telefonem itd, więc o wiele bardziej zaawansowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-01-2021, 12:24
lemke.kenneth Mężczyzna lemke.kenneth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Można na przykład postawić na czekoladę https://www.kozaczek.pl/szukasz-prez...wsze-trafiony/, która jest nie tylko pyszna, ale w niewielkich ilościach bardzo dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Ponadto poprawia koncentrację i w pewnym stopniu odpowiada też za dobry nastrój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-01-2021, 09:54
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ja na gwiazdkę w tym roku kupiłam Babci bardzo ładnie wydane Pismo Święte. Na dzień babci nie mam jeszcze pomysłu, ale wstępnie myślałam o jakichś ładnych naczyniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-01-2021, 21:30
Zdzisia Zdzisia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 40
Domyślnie

Polecam album "Opowiedz mi Babciu", bardzo fajny i oryginalny prezent, moja Babcia była zachwycona. Spędziłyśmy dzięki niemu wspaniały czas na wspominaniu lat jej młodości

Ostatnio edytowane przez Zdzisia : 21-01-2021 o 00:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-01-2021, 00:50
Amelka123 Amelka123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Polecam album "Opowiedz mi Babciu", bardzo fajny i oryginalny prezent, moja Babcia była zachwycona. Spędziłyśmy dzięki niemu wspaniały czas na wspominaniu lat jej młodości
Bardzo fajny pomysł, to jest chyba to czego szukam. Ale tak patrzę w internecie... Empik, Smyk...wszędzie wyprzedane ;(
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-01-2021, 16:46
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Dla babci najlepszym prezentem będzie chyba ciśnieniomierz. Ja mojej kupiłam ze sklepu Diagnosis. Taki automatyczny który zapisuje wyniki dzięki czemu można na bieżąco kontrolować pomiary.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-01-2021, 12:23
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja swojego czasu na imieniny dostałam bon prezentowy fotoobraz i wykorzystałam go do stworzenia obrazu ze zdjęciem moim i mojego brata. Babcia była zachwycona, teraz wisimy dumnie na ścianie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-02-2021, 17:47
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli chcecie sprawić radość swojej bliskiej osobie i kupić jakiś wyjątkowy prezent to zerknijcie na stronę https://grawercom.pl tutaj są personalizowane prezenty na różne okazji. Urodziny imieniny czy chrzciny i komunie. Zerknijcie polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-02-2021, 16:11
daija47's Avatar
daija47 daija47 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 6
Domyślnie

Moja babcia uwielbia słodycze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-02-2021, 14:06
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Myślę, że dużo radości babci może sprawić kalendarz z jej bliskimi lub ukochanymi pejzażami. Jak stworzyć taki kalendarz? Wszystkiego krok po kroku dowiedzieć się można z artykułu: https://www.interaktywna.pl/styl-zyc...ymi-zdjeciami/ . Taki kalendarz to fajny pomysł na nietuzinkowy prezent dla bliskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.