kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-03-2018, 12:53
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie kurs

Pojechałam ostatnio z koleżanką do Poznania na kurs języka Angielskiego , co prawda nie wiedziałysmy że szkoła jest tak profesjonalna i na najwyższym poziomie, bardzo polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-04-2018, 09:15
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja jestem bardzo zadowolona z kursu prowadzonego przez firmę https://leadership-center.pl/2014/04...ych-kapeluszy/ warto inwestować w szkolenia pracownicze. Korzyści z udziału w szkoleniu odnosi nie tylko pracownik, ale również pracodawca. Nie należy unikać kierowania pracowników na szkolenia nawet wówczas, gdy wiąże się to z koniecznością udzielenia im dnia wolnego. To inwestycja, która naprawdę szybko się zwraca. Bez wątpienia pieniądze wydane na szkolenia dla pracowników nie są więc pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-04-2018, 12:37
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

O jakiej szkole mowa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-03-2019, 17:39
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem warto jest barć udział w różnych kursach i szkoleniach, nie tylko z języków obcych. Bardzo fajną ofertę szkoleń ma firma Kar-Group. Możecie się z nimi zapoznać na ich stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/. Po każdym zakończonym tam kursie otrzymuje się specjalny certyfikat, który może nawet pomóc Wam znaleźć nową pracę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-03-2019, 22:49
Juszek Juszek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Kursy angielskiego to naprawdę warta każdych pieniędzy inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-03-2019, 22:39
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Jak kursy to koniecznie zwróćcie również uwagę na propozycje jakie przygotowały szkoły Cosinus w różnych miastach bo prowadzą je naprawdę rzetelnie i w pełni profesjonalnie na najlepszych materiałach, a są też dużo tańsze niż te organizowane przez różne firmy prywatne. Ja na przykład byłam na liftingu rzęs i był prowadzony z pełnym profesjonalizmem z pokazaniem wszystkich elementów z dużą dokładnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-03-2019, 09:59
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie

a do jakiej szkoły językowej chodzisz w Poznaniu? bo ja zastanawiam się nad szkołą Berlitz, słyszałam o niej świetne opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-04-2019, 13:53
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

U mnie ze względu na małe dziecko w grę wchodziły raczej tylko kursy online. Fajną ofertę znalazłam w tutlo. Lekcje odbywam kiedy mi pasuje- nie muszę się wcześniej umawiać a taka nauka jest zawsze z lektorem na żywo więc to kolejny plus!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-04-2019, 16:07
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeśli szukasz jakiegoś kursu dla siebie to zerknij tu https://speakingo.com/
to szybki kurs języka angielskiego dzięki któremu ogarniesz bez problemu język.
Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na pewno Ci się przyda nie tylko w życiu prywatnym ale także w zawodowym. Koniecznie sobie sprawdź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-04-2019, 19:44
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
U mnie ze względu na małe dziecko w grę wchodziły raczej tylko kursy online. Fajną ofertę znalazłam w tutlo. Lekcje odbywam kiedy mi pasuje- nie muszę się wcześniej umawiać a taka nauka jest zawsze z lektorem na żywo więc to kolejny plus!

Rzeczywiście, Tutlo jest ciekawą alternatywą. Jako, że pierwsza lekcja jest zupełnie za darmo, warto ją odbyć i sprawdzić na własnej skórze jak wygląda nauka w Tutlo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.