kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 29-03-2020, 12:49
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

ja raczej kieruje sie opinia kolezanek i skladem i takim sposobem od pewnego czasu pokochalam serie hydro od novaclear, produkty swietnie nawilzaja skore, a maseczka-krem na noc jest najlepsza!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 29-03-2020, 17:30
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ja dużo bardzo dobrego słyszałam o kosmetykach naturalnych. Jak na razie jeszcze nie zamawiałam kosmetyków do pielęgnacji ciała, ale mam zamiar to zrobić w niedługim czasie. Tutaj: https://www.female.pl/artykul/19490-...do-pielegnacji znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na ich temat. Szkoda tylko, że nie są to najtańszych rzeczy, ale także patrząc na cenę i na jakość produktu po jego użyciu, to myślę, że cena mogła być większa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 30-03-2020, 15:05
Kamilaaaa Kamilaaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 9
Domyślnie

Najulubieńszy z najulubieńszych to naturalny krem owocowy od Trawiaste . Mega nawilża, idealny po makijaż no i super zabezpiecza skórę. Polecam całym serduchem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 15-04-2020, 12:31
ptysia ptysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 21
Domyślnie

ja zawsze noszę przy sobie pomadkę lub błyszczyk do ust teraz jest u mnie grany lip maximizer z Eveline no ogień po prostu! Super wygląda, nie skleja ust, optycznie je powiększa i całkiem długo się trzyma jak na błyszczyk Paleta kolorów też całkiem spora więc każda znajdziesz coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 20-04-2020, 15:46
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Witam,zalezy mi na tym,aby kupic dobry antyperspirant. Zalezy mi na tym,aby był jak bloker i przede wszystki maskował mokre plamy. Co sądzicie o tym blokerze https://ziaja.com/product/8939-antyperspirant-bloker ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 05-05-2020, 19:49
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Moim ulubionym podkładem jest FaceAdapt z Christiana Laurenta. Do kupienia w Rossmanie za 2 dyszki Ma działanie korygujące i faktycznie idealnie wyrównuje koloryt skóry, wszystkie niedoskonałości znikają w 2 sekundy Idealny, niedrogi a przy tym wydajny.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 25-05-2020, 13:43
christy.barton's Avatar
christy.barton christy.barton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Czy Wy również korzystacie z innych zapachów w lato i w zimę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 25-05-2020, 14:10
gilbert85 gilbert85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Moim ulubionym sklepem z kosmetykami online jest oczywiście https://innsi.pl/ nie znam innego miejsca, gdzie wybór jest tak spory. Teraz mam zamiar zamówić sobie kilka nowych blenderów Sponge bez nich się nie obędzie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 29-05-2020, 21:46
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Dorosłam już do tego wieku, kiedy bardziej przychylnym okiem patrzę na kosmetyki. Dotychczas wierzyłam, że wiecznie będę młoda, ale coś chyba nie tak poszło w moich planach Pojawiły się pierwsze zmarszczki, pojawiła się też panika, co to będzie za kilka lat. Mam obawy, czy aby za późno nie wzięłam się za pielęgnację cery oraz ciała. Od kilku tygodni korzystam z kosmetyków Dermika. To bardzo dobra marka kosmetyków. Szczególnie jeśli chodzi o takie osoby jak ja, dojrzałe. Korzystam z kremów do twarzy, wokół oczu. Również kupiłam sobie balsam do ciała z linii Lipid Inteligence https://dermika.pl/produkty/kosmetyki-do-ciala/ ujędrniający balsam do ciała - metamorfoza skóry suchej. Składniki tego balsamu uczą skórę, jak reaktywować zdolność do syntezy lipidów, przywracając barierze lipidowej pełną funkcjonalność. Kosmetyk posiada inteligentne składniki aktywne. Mam nadzieję, że w miarę krótkim czasie poprawię swój wygląd i może nie dopuszczę do kolejnych zmarszczek, przynajmniej przez jeszcze kilka lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 31-05-2020, 16:20
Kamilaaaa Kamilaaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 9
Domyślnie

Moim ulubieńcem jest naturalny krem owocowy. Idealnie nawilża i ma bardzo dużo antyoksydantów. Na pierwsze oznaki starzenia idealny Sprawdź w sklepi Trawiaste.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.