kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #411  
Stary 18-01-2021, 11:52
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Na pewno picie wody jest bardzo ważne. Wiele osób ma z tym problem. Jednym rozwiązaniem jest postawienie wody pod ręką. Ciekawym rozwiązaniem są butelki z filtrami. Na https://filtrosfera.pl/ są takie dostępne. To na pewno pomoże wypracować nawyk picia, a picie jest bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #412  
Stary 21-01-2021, 08:13
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A czym zazwyczaj zagęszczacie dania? Bo ja właśnie czytałam o xanthan gum: https://swiatsupli.pl/gotowanie-smaz...santanowa-170g i poważnie myślę o jego zakupie. Jest to produkt wegański i bezglutenowy, co mi osobiście bardzo odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #413  
Stary 21-01-2021, 15:42
miro33343 Mężczyzna miro33343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 3
Domyślnie

Ja zawsze bardzo dobrze się odżywiam. Każdemu polecam żeby dobrze się odżywiać.
__________________
Usuwanie cellulitu Kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #414  
Stary 25-01-2021, 13:40
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

Zdrowe produkty to podstawa. Ja ostatnio znalazłam restuarację która właśnie używa samych sprawdzonych i świeżych produktów do przygotowania swoich dań bo kiedyś rozmawiałam ze znajomym co zna właścicieli. Restauracja to Pańska85 w Wawie. Mają najlepsze dania kuchni chińskiej jakie kiedykolwiek jedliście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #415  
Stary 25-01-2021, 16:51
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To fakt. W końcu dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej podejść do tego tematu. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zastanowili się dobrze nad tym, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w Waszym przypadku. Wiem, że wiele osób dzisiaj korzysta podczas odchudzania z możliwości, jakie stwarza firma http://www.laboratoriumkalorii.pl/ Myślę, że taki catering w bydgoszczy mógłby bardzo dobrze zadziałać i u was, dlatego też nie ma co się dłużej zastanawiać. Warto już teraz pomyśleć nad skorzystaniem z tych możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #416  
Stary 25-01-2021, 17:25
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 761
Domyślnie

Zawsze możecie sobie zamówić gotowe jedzenie - ale jak najbardziej zdrowe. Przynajmniej tak jest w tej restauracji https://www.osmania.pl/ . Mają tam ogromną różnorodność jeżeli chodzi o zdrowe i tanie jedzenie. Koniecznie się z tym zapoznajcie bo moim zdaniem naprawdę warto.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #417  
Stary 31-01-2021, 22:29
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

Kilka miesięcy temu zaczęłam korzystać z usług Cateringu Margaret we Wrocławiu i jest m bardzo zadowolona. Codziennie jestem najedzona a kalorie spadają. Firma dowozi bardzo higienicznie i sterylnie zapakowane jedzenie dodatkowo jest ono bardzo dobre. Mogę polecić każdemu kto mieszka we Wrocławiu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #418  
Stary 03-02-2021, 09:27
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Najlepiej zainwestowac w dobre supelmenty Ja jeszcze probiotyki stosuję od https://mynarum.com/zestaw-power--gratis,65,91.html mają najlepsze produkty i do tego teraz nie łapią się mnie choroby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #419  
Stary 03-02-2021, 15:54
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla kobiet w ciąży. Powinny szukać min produktów bogatych witamina b12 źródła Znajduje się witaminę B12
w produktach pochodzenia zwierzęcego np wątróbka, mięso,jajka, mleko oraz sery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #420  
Stary 04-02-2021, 08:54
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

Każdy z nas powinien dbać o to by codzienna dieta była zbilansowana. Natomiast trzeba pamiętać, ze są wyjątki i sytuacje, w których powinnyśmy zadbać o to szczególnie mocno. Taka dieta matki karmiącej powinna być zbilansowana, odpowiednio kaloryczna i zapewniająca dziecku wszystko czego najbardziej potrzebuje w danym okresie. W
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.