kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-06-2018, 09:05
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Zależy jakie to będzie ogrodzenie, najlepiej po prostu się rozejrzeć wśród ofert różnych firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-07-2018, 21:31
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

jeżeli szukasz firmy która wykona dla Ciebie solidne ogrodzenie domu z montażem to najlepszym z wyborów będzie firma http://www.cabanbruk.pl/ogrodzenia/ Mają wiele lat doświadczenia i wyszkolony personel, dzieki czemu twoje ogrodzenie będzie naprawdnę ładne i funkcjonalne. Polecam sprawdzić ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-07-2018, 10:32
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

To wszystko zalezy od długości i rodzaju ogrodzenia.Nie zawsze musi być bardzo drogi,no chyba że ktoś ma ochotę na drogie ogrodzenia to czemu nie.My z mężem wybraliśmy ogrodzenia łupane z firmy joniec. Po pierwsze cena przystępna,po drugie znakomićie imituje kamień naturalny i szybki w montażu.Fachowcy bardzo szybko uporali się z postawieniem ogrodzenia.a ponadto pasuje do naszego domu,mają bardzo fajne wzory,które akurat nam przypadły do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-09-2018, 13:37
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Wszystko zleży od tego, jakie ogrodzenie chcecie mieć. Ja szukam obecnie czegoś, co posłuży mi długie lata dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak ogrodzenia łupane. Bardzo ładnie wyglądają, no i wydają się też bardzo stabilne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-09-2018, 10:49
jaros0 jaros0 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 9
Domyślnie

To zależy z czego chcesz zrobić ogrodzenie. My na razi zrobiliśmy z siatki, bo było najtańsze, ale pewnie w przyszłości je wymienimy na ładniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-09-2018, 10:05
krysinski Mężczyzna krysinski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 22
Domyślnie

Montując ogrodzenie najlepiej jest już na samym początku więcej zainwestować, by w przyszłości uniknąć dodatkowych kosztów. Związane są one z wymianą lub renowacją ogrodzenia. Solidne ogrodzenie pozwoli cieszyć się nim przez długie lata. Przykładem takiego ogrodzenia mogą być panele Horizen. Co o nich sądzicie?

Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-09-2018, 09:45
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Ze swej strony mogę polecić kalkulator kosztów ogrodzenia: http://www.supico.pl/kalkulator Bardzo fajny program, który pozwala na dokonanie prawidłowej wyceny kompletnego ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej wraz z montażem, więc jest dość dokładny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-11-2018, 07:50
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Koszt zależy od tego jaki rodzaj materiału wybierzesz na ogrodzenie. Ja mam płot z przęseł kutych na podmurówce - wygląda super ale nie był tani choć był robiony kilka lat temu. Teraz planuję go odnowić i zastanawiam sie nad malowaniem proszkowym. Znalazłam taką firmę Mikomal http://www.mikomal.pl/malarnia-proszkowa , która oferuje malowanie elementów metalowych. Dzięki proszkowemu malowaniu płot byłby ładnie odnowiony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-01-2019, 08:27
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na ogrodzenie panelowe. Znalazłam dość interesującą ofertę w sklepie http://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-panelowe/ i nie da się ukryć, że ceny są bardzo konkurencyjne. Poza tym, jest to naprawdę bardzo trwałe ogrodzenie i spokojnie warto jest sie nim zainteresowac. Koniecznie dajcie znać, co ostatecznie wybraliście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-01-2019, 10:43
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Polecam też w wolnej chwili zajrzeć tu: https://regulazaun.pl/ ogrodzenia systemowe. Takie ogrodzenia to też może być całkiem dobry pomysł. Najlepiej zamawiać je u producenta, wtedy oferta będzie najkorzystniejsza. Warto więc rozejrzeć się w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.