kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-03-2018, 08:18
perladd perladd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie Sprzątanie

Jesteśmy w trakcie poszukiwania rzetelnej firmy we Wrocławiu do codziennego sprzątania naszych biur które łącznie zajmują 2000 m2. Zauważyłam że u konkurencji sprzątają ludzie z https://moppy.pl/wroclaw/firma-sprzatajaca. Czy znacie może tą firmę, może korzystaliście z ich usług. Będę wdzięczna za pomoc i jakieś opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-03-2018, 19:57
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Sama własnie szukam jakiejś firmy, która zajmie się porządkami w naszym biurze. Od dłuższego czasu rozważam skorzystanie z usług tej firmy > http://www.clarsystem.pl/ która bardzo dokładnie wykonuje swoją obowiązki. Między innymi zajmuje się utrzymaniem w czystości powierzchni szklanych (okresowe mycie okien wraz z ramami i parapetami, przeszkleń, szklanych drzwi) i kaloryferów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-03-2018, 21:05
mytLak mytLak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja samemu sprzątam i daje radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-03-2018, 15:09
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ale nie każdy lubi sprzątać, zwłaszcza jeżeli ma się spory dom czy mieszkanie. Ja zastanawiam się nad ich ekipą sprzątającą https://pozamiatane.pl Chcę aby ktoś porządnie ogarnął mój dom przed świętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-03-2018, 12:19
riczkson riczkson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Mój znajomy ma firmę i zatrudnił sobie kilka pań do sprzątania i jest bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-05-2018, 07:04
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Wiem, że ciężko też znaleźć dobrą firmę, jeśli chodzi o sprzątanie biur. I teraz nie wiem, czy kłopot jest w tym, że nikt nie potrafi zrobić tego porządnie, czy kłopot w tym, że osoby zlecające mają za duże wymagania. Ciężko sprawdzić, ale przy wyborze takiej firmy, ja kierowałabym się opiniami i tym, co mogą mi zaoferować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-05-2018, 12:53
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Faktycznie cięzko o dobra firmę sprzątającą warszawa. Ja u siebie w firmie miałam "przyjemność" pracować już z kilkoma niekompetentnymi ekipami sprzątającymi. Teraz sprzata u nas EkoSteam24 - są bardzo dokładni i uzywają super preparatów. Zawsze wszystko jest posprzatane na błysk i ładnie pachnie po sprzataniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-05-2018, 13:10
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ekipa do sprzątania biur to zrozumiałe, ale po mieszkaniu nie chce by mi sie ktoś obcy kręcił . Szukam dobrego odkurzacza i znajoma mi podpowiedziała że jej zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest odkurzacz automatyczny od Hoovera Robo. com3 Sprząta bardzo dokładnie, usówa prawdo podobnie 100% kurzu z podlogi i jest bardzo zwrotny. A co i dla mnie jest ważne nie zajmuje dużo miejsca.

Ostatnio edytowane przez szalona : 29-05-2018 o 13:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-05-2018, 01:39
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Ja ostatnio miałam okazję trochę popracować z czymś takim https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-...zacze-piorace/ i powiem, że bajka. Taka parownica to skarb hahaa Ułatwiła pracę aż miło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-05-2018, 22:07
Truskawa21 Truskawa21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

W mojej firmie zatrudniona jest sprzątaczka, wiec z jej usług korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.