kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-06-2018, 13:19
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Sama nie wiedziałam, co podarować swojemu tacie na Dzień Ojca. Chciałam, aby było to coś naprawdę wyjątkowego. I wiecie co? Udało mi się znaleźć ofertę sklepu Super Prezenty. Okazuje się, że jest tak wiele prezentów, które można podarować swojemu Ojcu, że aż ciężko jest mi się zdecydować na jedną opcję. Myślicie, że lepiej sprawdzi się przejażdżka ekskluzywnym samochodem, takim jak Lamborghini , czy weekend w SPA?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-07-2018, 13:48
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Jako że mój tata jest bardzo dużym fanem słodyczy to w tym roku postanowiłam skorzystać z oferty na stronie https://www.karmello.pl/pl/dzien-ojca/ i powiem Wam szczerze, że jest to jedna z lepszych firm z jakich zamawiałam czekoladki na prezent. Tak przynajmniej twierdzi mój tata, a mogę Wam powiedzieć, że trochę tych firm już z nim przeżyłam Tyle jeśli chodzi o smak, natomiast co do wyglądu to również jestem zadowolona, lecz zobaczcie sobie najlepiej sami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-07-2018, 19:49
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Mój Ojciec jest zapalonym motocyklistą i na dzień ojca sprawie mu chyba za rok coś nowego z tego sklepu http://enduro7.pl/sklep/ Bardzo lubi swojego KTM i spędza na nim każdą wolną chwilę, mam nadzieje że spodoba mu się prezent jaki dla niego szykuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-07-2018, 07:09
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Możesz również poszukać prezentu dla ojca tutaj https://motogar.pl/sklep/ Jak przedmówca wspomniał jeżeli jest motocyklistą to na pewno doceni prezent kupiony w tym sklepie, możesz znaleźć tutaj wiele ciekawych akcesorii motocyklowych oraz częsci w bardzo dobryuch ofertach cenowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-08-2018, 20:40
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Wybór odpowiedniego prezentu jest naprawdę trudny i ciężko jest znaleźć ten idealnie trafiony w punkt z którego osoba obdarowana będzie naprawdę zadowolona. Jeżeli ma być to prezent dla taty to może warto pomyśleć o wyborze Alkokalibrator który w razie jakichkolwiek imprez rodzinnych, czy ze znajomymi pozwoli osobom podróżującym autem, motocyklem, czy nawet rowerem sprawdzić wcześniej swój stan upojenia bądź upewnić się o trzeźwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-06-2019, 19:13
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Dzień ojca to już za kilka dni. Ja też jeszcze niedawno popadałam w panikę bo nie wiedziałam co kupić. Ale jeżeli szukasz fajnego i oryginalnego prezentu na dzień ojca to koniecznie sobie zerknij tu https://smaczajama.pl/pl/c/Prezenty-na-Dzien-Ojca/215
bardzo fajna alternatywa dla tradycyjnych prezentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-06-2021, 00:18
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

i znowu już zaraz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-06-2021, 16:04
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Mi mój narzeczony poddał pomysł na prezent. Tata jest tradycjonalistą w każdym calu i lubi robić wszystko "po męsku"" Dlatego zdecydowałam się kupić mu dobrej jakości krem do golenia razem z pędzlem w eleganckim opakowaniu, żeby nawet w tej czynności mógł czuć się jak prawdziwy gentleman Myślę, że bardzo się ucieszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.