kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-03-2016, 14:46
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jak znaleźć dobrego stomatologa?

Jak znaleźć odpowiedniego stomatologa?
Mam wrażenie, że to wcale nie jest takie proste...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-03-2016, 21:01
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Wydaje mi się, że najlepiej kierować się opiniami ludzi.
Aczkolwiek ostatecznie i tak zawsze samemu się wszystko weryfikuje.
Tutaj: http://centrum.polkard.pl/uslugi/stomatologia.html zobacz sobie ofertę jednego ze stomatologów w Centrum Polkard.
Możesz porównać ją z innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-04-2016, 11:59
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja znalazłam w sumie przez przypadek, buszowałam po blogach i natrafiłam na http://ortodonta.bloog.pl/ z którego dowiedziałam się o klinice Odent. Postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się. Gabinet i lekarz pierwsza klasa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-04-2016, 19:38
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Najlepszy dentysta to taki z polecenia. Ja nie dawno wzięłam sie za robienie implanta i tez szukałam jakiegoś porządnego dentysty. Koleżanka z pracy poleciła mi gabinet www.galeria-usmiechu.pl . Jestem bardzo zadowolona, robią dokładnie i całkiem bezboleśnie. Do tego gabinet jest naprawdę bardzo dobrze wyposażony. Jeśli można tak w ogóle o dentyście powiedzieć to idę tam prawie z przyjemnością
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-04-2016, 13:10
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Rzeczywiście, w dzisiejszych czasach kiedy więcej jest partaczy niż fachowych lekarzy stomatologów, nie wiadomo gdzie szukać i komu zaufać. Sama pamiętam ile ja się naszukałam miejsca, gdzie mogłabym sobie wstawić implant. A wiadomo, najważniejsze dla mnie było bezpieczeństwo i profesjonalizm. Dopiero artykuł na maxmag.pl o wyborze stomatologa od implantów bardzo mi pomógł w znalezieniu prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-05-2016, 18:02
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

To prawda, niestety. Nie tak łatwo trafić na dobrego dentystę, dlatego najlepiej iść tam, gdzie już ktoś był i poleca. Znacie może Artodonto w Warszawie? Moja mama szuka stomatologa, który zrobiłby jej most protetyczny i trafiłam na ich stronę (http://artodonto.eu/oferta/protetyka...amiczne-mosty/) . Była może któraś z Was?

Ostatnio edytowane przez kate_ : 11-05-2016 o 09:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-05-2016, 10:52
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja bym przejrzała stronę stowarzyszenia dentystów Implantmasterspoland. Tam są sami dobrzy lekarze, nie ma tam nikogo z przypadku. Wykształceni, z doświadczeniem, ja tak wybrałam swojego dentystę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-05-2016, 11:32
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Zgadzam się, zawsze przy wyborze stomatologa kierowałam się opiniami znajomych i szłam tylko do poleconych. Od jakiegoś czasu odwiedzam gabinet http://odent.pl/ na Żoliborzu i jak dotąd jestem bardzo zadowolona z jego usług
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-05-2016, 13:58
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja zazwyczaj czytam opinię o stomatologa w sieci i nimi się kieruję. Wczoraj trafiłam na dentysta Radom i chyba się tam umówię na usunięcie piątki i szóstki. Miałam je leczyć kanałowo ale to chyba nie ma sensu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-05-2016, 20:48
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Mi wyrastają paskudne ósemki. Ból jest nie do zniesienia, poza tym rozpychają inne zęby i boję się, że bedę miała przez nie krzywy zgryz.
Myślę nad wizytą u chirurga szczękowego - http://fachowydentysta.pl/uslugi-chirurgia Słyszałam, że jest swietny i mam nadzieję, że szybko wyrwie mi te zeby. A wy jak zniosłyście wyrastanie ósemek?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.