kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-01-2019, 13:04
gargamel09 gargamel09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Chciałabym kiedyś pojechać do Paryża!
__________________
Jak wymienić tusz w drukarce?
Sprawdź tutaj!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-01-2019, 10:33
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

My planujemy wycieczkę do Wrocławia i już się nie mogę doczekać Nawet udało mi się znaleźć stronę http://cowewroclawiu.pl/ z wieloma informacjami i ciekawostkami na temat tego miasta. Dzięki tej stronie wiem jak łatwo i szybko dotrzeć do Wrocławskiego zoo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-02-2019, 13:12
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Każdy z nas ma inne marzenia Mnie na przykład interesuje odessa wycieczka. Odkąd pamiętam interesowały mnie rejony Mołdawii. Jak dla mnie, jest to przepiękny kierunek na wakacje czy właśnie wycieczkę. Mam nadzieję, ze w tym roku uda mi się zobaczyć ten kraj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-02-2019, 13:25
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Ja byłam parę lat temu w Wietnamie i to była prawdziwa podroż życia Tajlandia kojarzy mi się równie kolorowo, egzotycznie i super, że chcesz wyjechać w tamte rejony! Ja Ci mogę polecić skorzystanie z oferty biura CT Poland: http://ctpoland.com.pl/ - mają zorganizowane wycieczki do Azji. W cenie są przeloty, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, polski opiekun. Z nimi zobaczysz dużo więcej niż jakbyś miała planować wyprawę na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-03-2019, 15:34
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

My ostatnio całą rodziną byliśmy na Wieliczka tour i powiem wam, ze wszyscy wyszliśmy zachwyceni. Trochę się baliśmy, ponieważ opinie na temat Wieliczki są podzielone. Na szczęście nam się bardzo podobało i na pewno tam wrócimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-03-2019, 11:13
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Ja w ciągu roku rzadko udaje się na takie wycieczki. Po prostu nie mam na to czasu. Wybieram się za to w raz w roku na porządne wakacje. W tym roku planuję odwiedzić miejsce jakim jest Agroturystyka w Borach Tucholskich Takie kurorty plażowe naprawdę mi się znudziły. Nie lubię się opalać, więc takie miejsce będzie dla mnie idealne. Marzy mi się właśnie taki spokojny urlop wśród zieleni i czystego powietrza, gdzie będę mogła spędzać dużo czasu w aktywny sposób. Planuję wybrać się tam na spływ kajakowy, bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-03-2019, 14:34
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie to długo zastanawiałam się nad wycieczką do Tajlandii https://planetescape.pl/kraj/tajlandia/ i chyba ostatecznie się na nią zdecyduję. W szczególności spodobała mi się oferta wakacji do Lasosu. Jest to niezwykły górzysty teren, gdzie można znaleźć przykładowo ruiny khmerskich świątyń Wat Phu. W wolnej chwili można wybrać się na Płaskowyż Bolaven, gdzie można napić się prawdziwej, niepowtarzalnej kawy. Myślę, że jest to miejsce godne uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-05-2019, 11:19
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Dawno już nigdzie nie jechałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-05-2019, 12:49
panna anna panna anna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 129
Domyślnie

moja wymarzona wycieczka to egzotyczne wakacje na bali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-05-2019, 23:12
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Ja bardzo lubię podróżować po Polsce. Zazwyczaj jeżdżę kamperem ponieważ jest to dla mnie bardzo wygodne. Kampery Lublin wynajmuję w Sunday Travel. Jest to pewna firma oferująca nowoczesne samochody.

Ostatnio edytowane przez ela1595 : 31-07-2019 o 13:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.