kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-09-2019, 20:10
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

ja ostatnio jestem na niskokalorycznej od WygodnaDieta.pl, póki co się sprawdza, myślę, że głownie ze względu na zawartość kalorii, ale również, że zmusza mnie do regularnego jedzenia - mam 5 posiłków przygotowanych na cały dzień i nic mi nie zostaje tylko podgrzać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 12-10-2019, 15:15
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Też zamawiam Wygodnądietę Dzięki nim jem smacznie, zdrowo i w końcu regularnie! A już samo to daje fajne efekty jeśli chodzi o zrzucanie wagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-10-2019, 23:35
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Decydujac sie na zrzucenie zbednych kilogramow trzeba przede wszystkim uwazac na to co sie je. Lepiej jesc mniej a czesto i wartosciowe posilki. Wedlug mnie bardzo fajna opcja jest dostawa takich pysznych diet sokowych do domu - ta firma https://www.nuja.pl/ ma przepyszne menu i dostosuja sie do naszych preferencji zywieniowych zachowujac przy tym zbliansowaną dietę

Ostatnio edytowane przez Cukierkowa4 : 18-10-2019 o 17:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-10-2019, 18:44
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Prawda jest taka, że jak będziecie jeść pełnowartościowe produkty i w 100% bio to nie będziecie tak tyć. W sklepach jest mnóstwo konserwantów w tym co jest na półkach więc ja ostrożnie dobieram produkty. Teraz bardzo przypadła mi do gustu mąka graham typ 1850 tutaj ją znajdziecie https://sklep.biobabalscy.pl/pl/p/Ma...yp-1850-1kg/39 polecam kupić, bo jedzenie jest o niebo smaczniejsze przy uzyciu tej mąki niz kazdej innej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-10-2019, 11:26
MariuszWer Mężczyzna MariuszWer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że dieta i odchudzanie jak najbardziej idą ze sobą w parze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-10-2019, 14:14
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Również postawiłam na catering z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, do syta i regularnie a przez to nie ciągnie mnie do podjadania, więc i odchudzanie idzie sprawniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 22-10-2019, 00:26
Leia Leia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 19
Domyślnie

Zdecydowanie nie można na własna rękę decydować na zwyczajne wyłączanie niektórych produktów z jadłospisu. Należy pamiętać o tym, że dieta to nie tylko jedzenie, to cały tryb życia, począwszy od aktywności fizycznej a skończywszy właśnie na odpowiednio dobranym menu. Polecam w tym celu kontakt z https://dawidwozniakowski.pl/dieta/dieta-na-redukcje/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-10-2019, 09:27
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

dzięki wygodnej diecie nie marnuję jedzenia, bo nie wyrzucam połowy, jak to się odbywało do tej pory, dostaję porcję, zjadam i po sprawie, a kilogramy lecą w dół
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-10-2019, 23:51
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Jeżeli chcecie cieszyć się zgrabną figurą, a także znakomitym samopoczuciem, witalnością to warto zdecydować się na dietę pudełkową, która zawsze dostarcza klientom wyjątkowe dania o dowolnej ilości kalorii. Ja chce zdecydować się na ofertę https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/prokalorie , ponieważ ich cena jest zaskakująco niska. Tylko 30 zł za dzień.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 24-10-2019 o 13:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 24-10-2019, 10:23
KacperUtyl Mężczyzna KacperUtyl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mnie się wydaje, że nie będąc na diecie nigdy nie schudniemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.