kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 29-06-2019, 22:40
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

a słyszeliście o programie gdzie będzie można odłożyć trochę kasy czyli o ppk? Bo mnie osobiście to bardzo on zainteresował, zresztą sami się z nim zapoznajcie https://www.mojeppk.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 19-07-2019, 08:55
aragz Mężczyzna aragz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 6
Domyślnie

Lokaty aktualnie posiadają na tyle niskie oprocentowanie, że znacznie korzystniej wychodzi zakładanie kont oszczędnościowych. Ostatnio robiliśmy analizę takich produktów oszczędnościowych na potrzeby efektywnefinanse.pl i okazało się że to najlepszy sposób na oszczędzanie. Tym bardziej że w ramach takiego konta, możemy wpłacać dodatkowe pieniądze w dowolnej chwili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-06-2020, 15:25
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Najlepsza lokata? Trudno wskazać jeden przykład, tym bardziej że każdy z nas może mieć różne priorytety. Dla mnie ważne jest oszczędzanie na przyszłość . Teraz wiem jak jest, a co będzie za ileś lat to nikt z nas nie wie. Co z emeryturą, to też mega ważne. Warto już dzisiaj o tym pomyśleć, nie odkładać takich spraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 04-06-2020, 22:03
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Dzisiaj lokata się nie opłaca.. Wiem to z doświadczenia, zdecydowanie bardziej wolę zainwestować w kryptowaluty w systemie xtb i mieć pewność, ze pieniądze mi nie przepadną podczas inflacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 01-02-2021, 12:53
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Także jestem zdania, że w dzisiejszych czasach lokata nie ma zbyt dużego znaczenia. Dlatego też każdy szuka różnych innych możliwości. I ja także zastanawiam się w jaki sposób można podejść do tematu ikze odliczenie od podatku . Bo jednak jest to zawsze jakaś forma odkładania na przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-02-2021, 13:59
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Lokate nie każdy musi mieć, no ale konto osobiste to już jak najbardziej. Na całe szczęście nie powinno być problemu z tym żeby znaleźć ofertę na darmowe prowadzenie konta. Jak planujecie poszukać dobrej oferty to zajrzyjcie na https://glos24.pl/jak-wybrac-konto-osobiste-w-2021 Mi bardzo przydały się ich porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-03-2021, 10:14
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja ostatnio czytałam sporo na temat oszczędzania i pomnażania swojego kapitału i podobno inwestowanie w fundusze inwestycyjne jest obecnie na topie. Wiadomo, że trzeba robić to z głową, najlepiej pod okiem specjalistów z Generali Investments . U nich znajdziecie bardzo szeroką ofertę takich produktów finansowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 31-08-2021, 20:17
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Tu https://subiektywnieofinansach.pl/wy...ybys-poczekal/ jest ciekawy artykuł na temat oszczędzania w ppk, facet dokładnie to wyliczył i stwierdził że już w ciągu roku można było sporo na tym zyskać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 06-09-2021, 09:54
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Każda lokata oprocentowanie ma inne, ale bardzo zbliżone w danym kraju. Powiedzmy że na ukranie miałbyś wyższe oprocentowanie, ale te banki nie są do końca stabilne i nigdy nie wiadomo kiedy runą. Często zdarza się, że banki oferują wyższe oprocentowanie, ale za prowdzenie konta także płacisz więcej. Trzeba niestety ruszyć głową i porozwiązywać matematyczne równania, ja tak skończyłam w banku Toyota.
https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/
Tu znajdziesz więcej informacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 15-02-2022, 09:16
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 105
Domyślnie

Warto rozważyć lokowania części oszczędności w metalach szlachetnych, które pozwolą skutecznie przechować kapitał. Dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ Mamy najlepsze ceny, szeroki wybór zarówno sztabek i monet oraz pięknej biżuterii. Pozdrawiamy serdecznie i służymy pomocą!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.