kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-02-2018, 20:41
karilook karilook is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie wypdek w pracy

Hej Miałam wypadek w pracy. Złamałam nogę. Cierpię też na bóle kręgosłupa. Zrobiłam się nerwowa. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Pytam, bo rozważam staranie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. To trudne do załatwienia? Mam szansę, czy raczej powinnam wynająć kancelarię np. https://www.tuodszkodowania.pl/odszk...ek-na-zdrowiu/? Co uważacie?

Ostatnio edytowane przez karilook : 24-02-2018 o 19:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-02-2018, 09:31
Monikaika Monikaika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał karilook
Hej Miałam wypadek w pracy. Złamałam nogę. Cierpię też na bóle kręgosłupa. Zrobiłam się nerwowa. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Pytam, bo rozważam staranie się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. To trudne do załatwienia? Mam szansę, czy raczej powinnam wynająć kancelarię? Co uważacie?

Nie ma się nad czym zastanawiać, odszkodowanie Ci się przecież należy. Odradzam jednak działanie na własną rękę, bo to strasznie dużo zachodu, a szanse na powodzenie na pewną nie będą duże.

Zdecydowanie lepsze będzie zaufanie jakimś specjalistom. Ja właśnie jestem w trakcie walki o odszkodowanie i zaufałam Krajowemu Rejestrowi Osób Poszkodowanych. Cenię sobie ich profesjonalizm i zaangażowanie, mam też bardzo dobry kontakt z moim prawnikiem.

Myślę, że warto się z nimi skontaktować, bo na początku będziesz miała darmową konsultację, która wiele rozjaśnia.

W każdym razie, na pewno szkoda czasu na walkę w pojedynkę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-02-2018, 12:39
beton0 Mężczyzna beton0 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli miałaś wypadek w pracy to powinnaś to od razu zgłosić do człowieka odpowiedzialnego za bhp u ciebie w pracy. Wtedy wystarczy że masz światka wypadku i wypełniasz u BHPowca formularz i powinnaś dostać odszkodowanie. Niestety bez światka dostaniesz figę z makiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-02-2018, 12:45
Monikaika Monikaika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 2
Domyślnie

To prawda. Jeśli nie został sporządzony protokół powypadkowy, z dokładnym opisem zdarzenia oraz Twoim podpisem, to nieciekawie to wygląda.

Kiedy w ogóle był ten wypadek?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-11-2021, 17:41
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 570
Domyślnie

Jest to chyba najgorsza rzecz jaka może się wydarzyć i ja także jestem zdania, że samo przestrzeganie zasad BHP może nas na pewno uchronić od wielu nieprzyjemnych sytuacji. Zachęcam na pewno do przeczytania wpisu https://znaki-bhp.pl/ochrona-drog-oddechowych-bhp aby wiedzieć jak należy w odpowiedni sposób chronić drogi oddechowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-11-2021, 11:24
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Firmy jak Casus https://www.casus.biz/ pomagają ogarnąć wszelkie zawiłości i nie dopuszczą do sytuacji, że ubezpieczyciel rzuci ci jakiś ochłap w ramach rekompensaty za poniesione szkody/straty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-11-2021, 07:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Nie tylko za wypadek w pracy można uzyskać odszkodowanie. W UK można je także otrzymać za stres powodowany pracą, rozłąką z rodziną. Polecam poczytać https://insito-odszkodowania.uk/pora...o-nie-ubiegac/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-12-2021, 13:13
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Ponad rok temu otrzymałam odszkodowanie za potrącenie i nie było w jego uzyskaniu żadnych problemów. Reprezentowała mnie firma AP Odszkodowania z Częstochowy. Wypadki w pracy to również ich specjalność, więc skontaktuj się z nimi - na pewno pomogą. Jak wiemy, to ubezpieczyciele lubią zaniżać wypłacone kwoty odszkodowania, dlatego w tej kwestii potrzebne jest nam wsparcie, by zawalczyć o należność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-12-2021, 22:35
hills.karolann's Avatar
hills.karolann hills.karolann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej zgłosić się do kancelarii, która zajmuje się taki sprawami jak odszkodowania, wtedy szanse na powodzenie sprawy i wysokie odszkodowanie wzrastają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-12-2021, 11:05
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 566
Domyślnie

Cytat:
Napisał beton0
Jeżeli miałaś wypadek w pracy to powinnaś to od razu zgłosić do człowieka odpowiedzialnego za bhp u ciebie w pracy. Wtedy wystarczy że masz światka wypadku i wypełniasz u BHPowca formularz i powinnaś dostać odszkodowanie. Niestety bez światka dostaniesz figę z makiem.

Świadek mam nadzieję był i bez problemu dostaniesz odszkodowanie.

______________
Polecam artykuł
https://www.dla-mnie.pl/gdzie-sie-st...y-mikrofalowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.