kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 31-07-2016, 10:50
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Mam trójkę małych dzieci, więc wyjazd na wakacje to dla mnie i męża spore wyzwanie. Chcemy pokazać maluchom polskie morze, ale boimy się o pogodę. Mąż śledzi prognozy w Internecie, nadchodzące dni nie zapowiadają się upalnie https://www.gismeteo.pl/weather-kolobrzeg-3029/14-days/, chyba poczekamy na lepszą pogodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-07-2016, 19:50
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A no to faktycznie. Może multivan i Chorwacja?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 11-08-2016, 09:28
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli myślicie też o wakacjach zimowych to polecam narty we Włoszech Świetna rozrywka dla całej rodziny. Jeśli nie chcecie jechać na własną rękę to polecam przejrzeć ofertę agencji turystycznej Tede Travel http://tedetravel.pl/ - oferują między innymi wyjazdy do takich miejsc jak Val di Fiemme czy Val di Fassa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-08-2016, 18:36
majuchna502 majuchna502 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie Nad morze

Ja myślę, że nad morze warto jechać, a nie gdzieś za granicę. Ja właśnie stamtąd wróciłam z całą rodziną i jestem zadowolona. Polecam też tanie noclegi Gdynia. Jest to hotel, w którym mogą spać pracownicy firmy, ale też pokoje są wynajmowane osobom prywatnym. Warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-10-2016, 09:55
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Wspólne wakacje z rodziną to jest to co uwielbiam najbardziej. Dzięki temu możemy się bardziej do siebie zbliżyć no i spędzić w końcu troszkę czasu razem. Wiadomo jak to jest w ciągu roku, każdy zabiegany za swoimi sprawami i mało jest takich chwil gdzie mogą wszyscy razem posiedzieć zwłaszcza jak ma się duża rodzinę jak moja gdzie jest nas szóstka w domu. Dlatego zdecydowaliśmy się latem na wypad w góry a dokładnie Tatry które są jak dla mnie najpiękniejsze na świecie. Oczywiście w taką podróż to nie można się wybrać bez dodatkowego ubezpieczenia no bo przecież wiadomo jak to jest w życiu. Różne sytuacje mogą się zdarzyć. Dlatego ja zdecydowałam się ubezpieczyć w https://www.gothaer.pl/ Jak dla mnie ich oferta była najbardziej racjonalna. Gdy macie taką polisę to zupełnie inaczej spędza się urlop. W głownie nie siedzi coś takiego że jeśli coś się stanie to jesteśmy w kropce. Mamy wykupioną dodatkową polisę która chroni nas od różnych nieprzewidzianych zdarzeń. A co Wy o tym sądzicie ? Dajcie znać w komentarzach bo bardzo mnie to ciekawi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 31-10-2016, 15:29
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Trzeba wybrać takie miejsce, w którym dzieciaki się nie zanudzą. Ja polecam Gdańsk - dla rodziców to piękne zabytki i nastrój miasta, a dla dzieci moc atrakcji. Jeśli nie jesteście przekonani, co w Gdańsku robić z dzieckiem, sprawdźcie sobie te miejsca dla dzieci w Gdańsku - zobaczycie, że zaczniecie na poważnie rozważać tę wycieczkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 01-11-2016, 10:41
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

My byliśmy w tym roku w Gdyni ale tylko na weekend.
Planuję kolejny wyjazd w przyszłym roku ale do Gdańska. Znalazłam hotel w centrum gdańska i chyba tam się zatrzymamy na trochę dłużej niż weekend. Chciałabym zwiedzić całe trójmiasto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 03-11-2016, 07:26
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Wszystko zależy od tego w jakim wieku są dzieci. Te mniejsze lepiej zabierać w góry, bo tam jest więcej atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 03-11-2016, 08:29
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

my w 2017 na czarnogore sie wybeiramy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 09-11-2016, 18:39
krystian22 Mężczyzna krystian22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 25
Domyślnie

jak jedziemy na wakacje to musimy zadbać nie tylko o atrakcje dla dzieci i czas wypoczynku dla nas ale musimy zadbać o najważniejsze czyli bezpieczeństwo. Bo wiecie wszystko sie może nam przydarzyć więc lepiej dmuchać na zimne. Ale w sieci jest bardzo dużo ofert firm ubezpieczeniowych dlatego warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych np tej https://bm.pl/#!/ubezpieczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.