kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #361  
Stary 21-11-2017, 13:51
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie domek

ja zażyczyłam sobie od męża domek drewniany całoroczny na działkę , wiem dostał wyzwanie. Od znajomego dostał namiar na http://www.let-dom.pl/
Bardzo dobra firma zajmująca się wykonaniem takich domków od fundamentu po sam dach. Ciekawa jestem efektu końcowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #362  
Stary 25-11-2017, 22:07
WolnaFreda WolnaFreda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem przy własnym domu trzeba się więcej narobić, zakupić wyposażenie i może nas to kosztować mimo wszystko więcej niż mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #363  
Stary 28-11-2017, 23:25
Undine Undine is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Masz rację, jak ma się dzieci to tylko dom z ogródkiem, bo można wstawić zabawki ogrodowe, dzieci mogą bawic się caly dzień a ty masz je na oku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #364  
Stary 30-11-2017, 01:33
Jokosan Jokosan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Większość osób jednak decyduje się na mieszkania. Nie tylko ze względu na niższą cenę, ale i na mniej obowiązków. Warto sprawdzić wybierając mieszkanie, kto zarządza danym budynkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #365  
Stary 30-11-2017, 14:00
Kejejaa Kejejaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 2
Domyślnie

Dla wygodnych mieszkanie, dla wymagających dom proste
Odpowiedź z Cytowaniem
  #366  
Stary 01-12-2017, 10:28
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie domek

Ja mam dom , ale jak przychodzi do sprzątania to po prostu ręce załamuje tyle tego że nie wiadomo od czego tak naprawdę zacząć. W dodatku mam biuro we Wrocławiu i sprząta dla mnie firma http://www.agencja-artev.pl/sprzatanie-biur/ myślę że się można dogadać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #367  
Stary 01-12-2017, 14:15
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom to...

...był mój wybór, pobudowaliśmy się z moim mężem pod Olsztynem niemal cztery lata temu i z perspektywy czasu wiem, że to była słuszna decyzja. Muszę Wam się przyznać, że największe kłopoty mieliśmy o dziwo nie z samą budową, ale z wyborem działki. Chcieliśmy bowiem, aby dom stał na jak najbardziej stabilnym podłożu i dlatego każdorazowo sprawdzaliśmy działkę za pomocą takiego sprzętu - https://www.plyta-dynamiczna.pl. Dopiero za czwartym razem interesująca nas lokalizacja miala odpowiednią nośność. A sama budowa trwała jedynie półtora roku, dzięki sprawności zaprzyjaźnionej ekipy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #368  
Stary 03-12-2017, 13:06
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Hmmm ja mam mieszkanie ale powoli myślimy o budowie domu. Od jakiegoś czasu przeglądam portal budowlany - https://www.budogram.pl i planuję budowę. Mamy już działkę i przyznany kredyt. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to na wiosnę zaczniemy budowę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #369  
Stary 04-12-2017, 21:16
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Zależy w jakim wieku i na jakim etapie jesteś. Ja polecam dom - najlepsza i najbardziej przyszłościowa opcja. Teraz spokojnie możesz wziąć kredyt hipoteczny, np MDM, jest dużo opcji na rynku, dzięki temu szybko zrealizujesz swoje marzenia. I to całkiem niedużym kosztem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #370  
Stary 04-12-2017, 22:30
Magdalenka78 Magdalenka78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie

ja mieszkam w domu i nie wyobrazam sobie mieszkadz w jakims mieszkaniu nawet jesli bedzie ogromne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.