kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #371  
Stary 05-12-2017, 11:55
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Jak dla mnie to ciężkie porównanie domu do mieszkania,
jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie wolałabym mieszkanie póki co,
choć nie ukrywam że kiedyś chciałabym wybudować ładny domek z dużym ogrodem, sadem itp. Ostatnio oglądałam mieszkania wrocław muchobór, znajoma ma w tej okolicy mieszkanie i zachwycona jest z lokalizacji. Nie ukrywam ze interesuję się mieszkaniami z rynku pierwotnego, ponieważ mam dość remontów,a tak miałabym wyremontowane mieszkanie, w świetnej spokojnej okolicy a na tym mi zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #372  
Stary 06-12-2017, 14:47
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Moim zdaniem Warszawa jako bardzo duży rynek na pewno posiada też szeroką ofertę.W dobrej cenie ma inwestplan przy Czapelskiej z wykończeniem pod klucz. Ładne mieszkania, blisko park jordanowski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #373  
Stary 06-12-2017, 16:31
zabula zabula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Warszawa to największy rynek mieszkaniowy w Polsce, bez dwóch zdań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #374  
Stary 07-12-2017, 09:08
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkania

Przyłączam się do zdania tomilidzons, że również rynek wrocławskich mieszkań jest dosyć konkurencyjny. ja trafiłam tutaj, oddelegowana z warszawskiej centrali swojej firmy, ale w końcu zmieniłam pracę, zostając na Dolnym Śląsku. Tutaj - http://www.info-meble.pl/ możecie sprawdzić, jak kształtuje się rozwój rynku mieszkaniowego we Wrocku, z moich obserwacji, póki co wychodzi, że sytuacja jest bardzo dobra. Ja mieszkam na osiedlu "Promenady wrocławskie i bardzo sobie to chwalę".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #375  
Stary 11-12-2017, 12:34
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domów i mieszkań tego dewelopera > http://www.koninko.com.pl/
Zarówno domów jak i mieszkań, deweloper oferuje dużo możliwości wyboru. Wszystkie nieruchomości znajdują się w pięknej otoczonej zielenią okolicy, będącej jednocześnie miejscem zlokalizowanym zaledwie 15 minut drogi od centrum Poznania. Więcej informacji, a także dom pokazowy można znaleźć na stronie dewelopera. Również zachęcam do udziału w dniach otwartych i kontaktu z firmą w celu uzyskania szczegółów dotyczących danych nieruchomości czy osiedla.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #376  
Stary 12-12-2017, 11:39
mrozmama mrozmama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 6
Domyślnie

Ja wybrałabym chyba dom, bo zawsze o nim marzyłam. Nie mieszkałam nigdy w domu i też może nie mam porównania, dlatego taki wybór ) Wydaje mi się, że dom zapewnia większe możliwości dla dorosłych i dla dzieci. Chociaż pewnie koszty też są nieco większe. Ale jak widać - coś za coś
Odpowiedź z Cytowaniem
  #377  
Stary 13-12-2017, 00:35
CocoPeru CocoPeru is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Większość osób jednak decyduje się na mieszkania. Nie tylko ze względu na niższą cenę, ale i na mniej obowiązków. Warto sprawdzić wybierając mieszkanie, kto zarządza danym budynkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #378  
Stary 19-12-2017, 08:19
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Myślę że większość by chciała mieć mały domek, swój azyl. Ale czy to mieszkanie czy dom trzeba mieć tabliczki na drzwi z imieniem i nazwiskiem http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-t...-na-drzwi.html Szczególnie w dużych blokach jest to ważne. Ułatwia to min pracę listonoszowi, bo nie każdą przesyłkę można zostawić w skrzynce.

Ostatnio edytowane przez szalona : 20-12-2017 o 14:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #379  
Stary 19-12-2017, 11:48
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Szukając mieszkania warto na pewno odwiedzić wirtualny spacer nowo budowanych mieszkań w Łodzi http://www.apartamentyzdrowie.pl/Wir...er/Mieszkanie/ Są to nowoczesne apartamenty, budowane w bardzo dobrej lokalizacji, Z miejscem dla ludzi uprawiających sport. Za budowę odpowiedzialna jest najlepsza w Polsce firma budowlana Budimex. Na prawdę sprawdzić. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #380  
Stary 22-12-2017, 13:15
Jalapenio Jalapenio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Wiecie co, to w sumie jest mało ważne pytanie czy mieszkanie czy dom. Lepiej porównywać ze sobą konkretne nieruchomości, a można to zrobić na przykład z pomocą serwisu z ogłoszeniami https://homefree.eu/pl . Wtedy wiadomo już konkretnie jakie mieszkanie z jakim domem chcemy porównać, no i możemy działać !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.