kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-02-2021, 14:50
pati17 pati17 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 55
Domyślnie porada prawna

Cześć. Potrzebny mi godny zaufania adwokat gdańsk, który udzieli mi porady prawnej odnoście sprawy rozwodowej. Jeśli możecie kogoś polecić będę bardzo wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-03-2021, 10:30
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Tak naprawę to nie musisz ograniczać się do swojego miasta. Teraz dużo adwokatów przyjmuje sprawy niezależnie od lokalizacji. Od prawa rodzinnego polecam kancelarię mecenasa Pawła Odoleckiego http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Otrzymasz tam pełne wsparcie pod względem prawnym w wybranym przez siebie zakresie - od udzielanie porady prawnej, sporządzenie umów, opinii prawnych, pism procesowych, reprezentowanie klienta przed sądami wszystkich instancji aż po prowadzenie stałej i doraźnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych czy udział w negocjacjach pozasądowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2021, 16:31
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

To prawda, dużo prawników udziela porad online więc można znaleźć dobrego specjalistę niekoniecznie ze swojego miasta. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST, ma duże doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie prawa i cieszy się dobrymi opiniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-03-2021, 10:48
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Mogę polecić adwokata ze Szczecina, to Łukasz Węgłowski. Zasięg działania to też Pomorze więc tu nie ma problemu, że z innego miasta. A jest naprawdę profesjonalny i skuteczny, można na nim polegać. Mojemu bratu pomagał w sprawie rozwodowej. Dobrze mieć takie wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-03-2021, 23:06
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 371
Domyślnie

W moim przypadku sama porada prawna to było za mało. Z moim kredytem w CHF potrzebowałam konkretnej pomocy. Na taką mogłam i mogę liczyć w https://cleverstep.pl/ . Od samego początku z dużym zaangażowaniem podeszli do mojej sprawy, mają wiedzę i doświadczenie. Wiedzą co trzeba zrobić, czuwają nad wszystkim. Ja też jestem na bieżąco o wszystkim informowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.