kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-06-2021, 10:51
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Wiecie już na co się zdecydować? Na pewno cena będzie miała duże znaczenie, szczególnie jak macie większą powierzchnie do ogrodzenia. Ja dosyć długo się zastanawiałam, ale ostatecznie postawiłam na ogrodzenie panelowe i to był bardzo dobry wybór. Artykuł https://plotex.net.pl/przesla-ogrodz...-najdrozszych/ tu bardzo pomógł, przygotowali tu przegląd różnych modeli przęseł ogrodzeniowych, w różnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-06-2021, 08:07
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

A wiecie, że mnie w sumie takie coś jak siatka ogrodzeniowa poznań interesuje? Czy macie świadomość, że to także jest przede wszystkim ważna sprawa i że od tego można w ogóle zaczynać, jeśli nie mamy pomysłu na to, jakie ogrodzenie dać na początek? Wiem, że wiele osób właśnie na coś takiego się decyduje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-06-2021, 15:35
fosir fosir is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

ja mam drewniany płot
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-06-2021, 12:02
krysinski Mężczyzna krysinski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 22
Domyślnie ogrodzenia

Ogrodzenie z siatki na początek to świetne rozwiązanie, gdy jeszcze wykańczamy dom lub ogród nie nabrał finalnej formy i nie wiemy czy ogrodzenie będzie pasować, ale chcemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Warto rozważyć siatkę zgrzewaną jaką na przykład jest Pantanet Family, która posiada prostokątne oczka i dzięki temu da się dopasować do większości posiadłości.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-02-2022, 18:02
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Bardzo ciekawym i dość tanim rozwiązaniem są ogrodzenia panelowe, które znajdziecie tu. Ogrodzenie panelowe to świetna alternatywa dla klasycznej siatki i można je zakupić w bardzo dobrych cenach. Ceny furtek jak i bram wykonanych w technologii zgrzewania również są znacznie tańsze niż ich klasyczne odpowiedniki, a wyglądają także atrakcyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-02-2022, 08:59
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 452
Domyślnie

Ciężko nam było z żoną podjąć decyzję co do ogrodzenia. Nie mieliśmy na to przeznaczonego zbyt dużego funduszu, wręcz chcieliśmy na tym zaoszczędzić. Naszym planem było ogrodzenie się siatka, która miałaby za zadanie głównie wyznaczyć teren naszej posesji. Jednak ostatecznie postawiliśmy na tego typu ogrodzenia https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/o...niowe-gladkie/ . Po rozmowach z fachowcami doszliśmy do wniosku, że na ogrodzeniu domu nie powinno się oszczędzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-02-2022, 16:07
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 283
Domyślnie

Cytat:
Napisał krysinski
Ogrodzenie z siatki na początek to świetne rozwiązanie, gdy jeszcze wykańczamy dom lub ogród nie nabrał finalnej formy i nie wiemy czy ogrodzenie będzie pasować, ale chcemy zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Warto rozważyć siatkę zgrzewaną jaką na przykład jest Pantanet Family, która posiada prostokątne oczka i dzięki temu da się dopasować do większości posiadłości.


Dokładnie, dodatkowo nie jest jakieś bardzo drogie, wystarczy poszukać dobrego miejsca gdzie znajdzie się wszystko do zrobienia takiego ogrodzenia, na przykład takie - https://linynametry.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-03-2022, 12:50
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Od dłuższego czasu zastanawiam się jakie ogrodzenie wybrać, bo chcemy wymienić latem aktualne na nowe. W sieci przeczytałam, że ogrodzenia betonowe są solidne i warto się na nie zdecydować. W zasadzie kilku moich znajomych również ma ogrodzenie z betonu i według mnie też powinniśmy je wybrać - jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-03-2022, 10:09
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Chciałabym zacząć u siebie stawiać ogrodzenie, lecz chciałbym na początek doradzić się profesjonalnej firmy jaki typ ogrodzenia wybrać. Ostatnio natrafiłam na ofertę firmy https://www.kratosfera.pl/siatka-zgrzewana i siatki zgrzewne, no i według mnie to będzie najlepszy wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-03-2022, 21:46
ludiczakpol Mężczyzna ludiczakpol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 2
Domyślnie

Szukałem kilku informacji na temat ogrodzeń, ale wiem już dzięki https://mynews24.pl/ że dobrze skonstruowane ogrodzenie zabezpieczy naszego zwierzaka — w moim przypadku psa przed ucieczką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.