kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 29-12-2021, 21:15
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 249
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyprawkę, to naprawdę warto zwrócić uwagę na markę Sofija. Ona jest bardzo często dostępna w różnych sklepach z asortymentem dziecięcym. Dużo ubranek, śpiworków czy pościeli, są naprawdę przeurocze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 31-12-2021, 11:19
Ludiek67 Ludiek67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 2
Smile Wyprawka dla noworodka

Już dzisiaj raz wspominałam o tym sklepie odnośnie pokoju dziecięcego, i jeśli chodzi o wyprawkę również muszę polecić bo jest tam wszystko dla niemowlaka w naprawdę bardzo przyzwoitych cenach, sprawdźcie sobie sklep Jasperbabycare.pl/Wyprawka-dla-noworodka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 01-01-2022, 14:16
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Kupiłam wózek 3w1 Anex l type dla dziecka. Sprawdza się bardzo dobrze jest solidny i nie zastąpiony. Serdecznie polecam. A wyprawkę kupowała w większości na ceba baby ., bardzo dobre jakościowo produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 02-01-2022, 12:05
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Wiadomo że wszystko trzeba kupić, włącznie z wózkiem. I z wózkiem zwykle się najdłużej schodzi a więc trzeba wcześniej pomyśleć o wyborze. Ja nawet zamówiłam sobie Anexa do domu żeby wcześniej sie do niego przymierzyć i wypróbować i został ze mną . A co do przewijaka np kupiłam solidny na ceba baby .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 27-01-2022, 19:23
joanana joanana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 244
Domyślnie

Do wóżka też koniecznie dla maluszka potrzebny będzie śpiworek jakiś. Fajne są z marki sofija, jeśli ktoś szuka czegoś solidnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 19-02-2022, 18:15
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych mam decyduje się na kkokony dla niemowląt . Ponieważ jest to wygodna opcja i dzieciątko w takiej leżance czuje się bezpieczne, przynajmniej tak mi się wydaje. Przy okazji rodzic jest spokojny o malucha. W przyszłości, gdy będę miała swojego maluszka, również zdecyduje się na kokon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 22-02-2022, 19:22
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

A czy sprawdzaliście również co do zaoferowania ma również firma https://skiddou.com/ ? Pytam, ponieważ sporo znajomych właśnie polecało mi już tą firmę... Można tam znaleźć praktycznie wszystko co na start będzie potrzebne - wózki dziecięce, łóżeczka , krzesełka do karmienia i różne inne elementy. I co ważne wszystko w doskonałej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 23-02-2022, 08:01
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 283
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyprawkę to polecam sobie sprawdzić tą markę - https://sofija.com.pl/, ona jest bardzo popularna wśród dziecięcego asortymentu i ma świetną jakość więc na pewno się wam przyda przy kompletowaniu rzeczy dla maluszków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 24-03-2022, 11:23
eRzecznik Sofija eRzecznik Sofija is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 28
Domyślnie

Zabierając się za poszukiwania wyjątkowych propozycji w zakresie pościeli, ale również ubranek dla swoich maluszków to serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z oferta naszej marki Sofija https://sofija.com.pl/ubranka/ w którym będziecie mogli znaleźć również najnowsze kolekcje, różne rozmiary i wersje zarówno dla dziewczynek oraz chłopców. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 07-04-2022, 14:26
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Oczywiście, że dieta ma ogromny wpływ i to na cały nasz organizm. Jeśli szukacie sklepu internetowego, gdzie znajdziecie sporo ciekawych produktów w dobrych cenach, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://www.bee.pl/11340-mama-i-dzie...pieluchomajtki. Przyznam szczerze, że udało mi się u nich zakupić wiele suplementów diety, a także zdrowych produktów i będę tam robiła zakupy częściej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.