kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-03-2022, 08:56
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Jeśli planujecie wyjazd nad polskie morze i szukacie czegoś więcej niż tylko leżenia na plaży, to polecam kurs nauka kitesurfingu w Surfszkola.pl. Idealny sposób na ciekawe aktywne wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-03-2022, 17:35
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Widzę tutaj sporo sensownych podpowiedzi - na pewno sobie je posprawdzam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-03-2022, 17:42
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja najlepiej ze wszystkich moich wyjazdów wspominam wakacje w Namibii. To było coś niesamowitego, pierwsza tak daleka wyprawa, jednak było warto. Widoki piękne, bliskość natury, dużo miejsc, które można zwiedzać pieszo. Miejsce idealne na wypoczynek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-04-2022, 10:45
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

Miałam w tym roku udany urlop jak nigdy, dzięki melanotan https://melanotan.biz/ uzyskałam przepiękną opaleniznę na wyjazd. Jak dla mnie ampułki są super, na pewno będę je teraz stosować non stop.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-12-2023, 01:54
andrea028 andrea028 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 78
Domyślnie

My skusiliśmy się na ofertę Konsorcjum.pl i lecimy z mężem do Miami. Podobno jest to idealne miejsce dla par, sprawdzimy Wybraliśmy apartament z wyposażoną prywatną kuchnią i z bliskim dostępem do plaży. Mamy w planach zwiedzić wiele miejsc, ale też po prostu odpocząć i nacieszyć się sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-12-2023, 16:52
Begran Mężczyzna Begran is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 1
Domyślnie

Przez długi czas zastanawiałem się nad tym, gdzie w przyszłe lato wybrać się na wakacje z rodziną, ale dzisiaj już wiem, że tym miejscem będzie Grecja. Wszystkie niezbędne wiadomości na temat tego co można tam zobaczyć i jakie atrakcje turystyczne na nas czekają wyszukałem na witrynie www: https://grecja-wakacje.pl/ . Tak szczerzę pisząc to już nie mogę się doczekać codziennych wyjść na piękne plaże, oraz fantastycznych widoków, które na razie widziałem tylko na zdjęciach i filmach. Oprócz tego przede wszystkim chciałbym posmakować tej rzekomo rewelacyjnej śródziemnomorskiej kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-12-2023, 05:08
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Właśnie zastanawiam się nad tym, czy planować już przyszłe wakacje, czy jeszcze poczekać. Myślę, że pojechanie na kajaki będzie fajnym rozwiązaniem, dlatego trzeba się odpowiednio przygotować. Dla osób, które organizują takie wyjazdy działa strona https://gokajak.com/ . Znajdziecie na niej produkty, które podczas takich wyjazdów się przydają, są różnego rodzaju akcesoria oraz oczywiście same kajaki, jeśli jesteście już bardziej zaawansowani i chcecie mieć swój kajak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-12-2023, 20:55
Toribo Mężczyzna Toribo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 4
Domyślnie

Hej! Ja też szykuję kolejną zagraniczną podróż. Tym razem będzie to Tunezja. Dużo naczytałem się dobrych recenzji o wakacjach w tym kraju, a w ostatecznym dokonaniu wyboru bardzo pomógł mi serwis https://tunezja-wakacje.pl/ gdzie znalazłem sporo naprawdę ważnych informacji, m.in. na temat tego na jakie atrakcje mogą liczyć turyści w Tunezji. Już przed oczami widzę te codzienne wypady na plaże jak i również zastanawiam się nad tym jak smakuje tunezyjska kuchnia. Jak wrócę to z pewnością dam znać jak było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 25-12-2023, 07:57
jenet jenet is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

Wycieczki nad polskie morze jesienią i zimą ukazują inną, pełną uroku stronę tego regionu. Plaże nabierają melancholijnego piękna, kiedy fale szumią przy brzegu, a puste przestrzenie sprzyjają kontemplacji. Nadmorskie miejscowości ożywają dzięki klimatowi zimowemu, a spacer po molo w chłodne dni może być wyjątkowym doświadczeniem. W trakcie zimy, świeże powietrze morskie niesie ze sobą czystość i orzeźwienie, a plaże przybierają magiczny wygląd, pokrywając się białym puchem śniegu. Kawiarnie i restauracje nadmorskie oferują możliwość delektowania się widokiem morza przy gorącym napoju, tworząc atmosferę wyjątkowej przyjemności. Więcej dowiesz się z artykułu: https://xn--gski-bta.pl/blog/apartam...lazy-na-jesien
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 31-12-2023, 10:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 991
Domyślnie

Jeżeli marzysz o urlopie w wyjątkowym miejscu stworzonym dla wyjątkowych ludzi. W miejscu, które powstało we współpracy człowieka z naturą. Najlepiej nad pięknym jeziorem, na prywatnej plaży, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał a czas zwolni swój bieg w strefie SPA, gdzie cofniesz swój zegar biologiczny, odmładzając ciało i wygląd dzięki zabiegom wybranym właśnie dla Ciebie w restauracji, gdzie czekają na Ciebie regionalne, zdrowe potrawy z naturalnych składników pochodzących z naszych prywatnych upraw to koniecznie odwiedź to miejsce https://hotelaubrecht.pl/aktywnosc-n...edzanie-urlopu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.