kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-06-2022, 23:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Wybór wózka dla dziecka do łatwych zadań nie należy. W końcu kupujemy coś co ma być funkcjonalne przez co najmniej kilka lat. My czekamy teraz na bliźniaki, jeszcze kilka miesięcy i urodzę. Swój wózek zamówiłam tu https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/w...lizniacze.html i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru. Wózek jest bardzo dobrej jakości, także polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 14-06-2022, 09:41
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

O super, gratulacje. Jak coś to jeszcze w sklepie internetowym https://www.eurowozki.pl/ mają bardzo fajne wózki bliźniacze. Moja koleżanka właśnie u nich zamawiała wózek bliźniaczy dla swoich pociech i jest z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 14-06-2022, 12:21
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na anex e/type i jeźddzi nam się bardzo wygodnie tym wózkiem. Jest lekki, poreczny i zwinny, łatwy w obsłudze. Gondola odpinana jest jedną ręką a to bardzo ułatwia jej przenoszenie. Stelaż solidny, całośc dobrze i starannie wykonana. Wózek na pewno posłuży nam jeszcze przy drugim dziecku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-06-2022, 12:20
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie

My też szukamy dobrego wózka,bo jedziemy z naszym maluchem na wakacje z Itaką. Wybieramy się na Zanzibar, gdzie podobno Itaka była pierwsza i jest największa na wyspie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-06-2022, 21:14
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

u nas również anex ale m/type. Wózek jest rewelacyjny, bardzo wygodny w uzyciu, w terenie spokojnie sobie daje radę, jest zwinny i poręczny a przy tym ładnie wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-06-2022, 22:12
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

A tutaj https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/w...funkcyjne.html mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Między innymi mają szeroką ofertę wózków wielofunkcyjnych, które bardzo fajnie się sprawdzają w wielu sytuacjach. Są praktyczne i będziemy z nich korzystać przez lata. Są to dobrze zainwestowane pieniądze i o to właśnie chodzi!

Ostatnio edytowane przez kinka : 11-07-2022 o 22:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 20-07-2022, 02:03
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Ja szukałam wózka parasolki dla córki. Udało mi się znaleźć ciekawe propozyjce na https://www.befitapp.pl/ranking-najl...kow-parasolek/ Zamówiłam ten z pierwszego miejsca w rankingu i sprawdza się doskonale. Wygląda bardzo ładnie, wykonany z dbałością o każdy szczegół, jest też naprawdę praktyczny. Ma koła z pianki, dzięki czemu nadaje się na różne tereny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-07-2022, 13:28
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się anex l/type i super nam się sprawdza ten model. Wygodny, lekko się prowadzi, jest łatwy w obsłudze. podoba mi się w nim ze jest też składana gondola, dzięki czemu wózek zajmuje mało miejsca po złożeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-07-2022, 19:43
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 191
Domyślnie

Kiedy w grę wchodzi wybór wózka należy kierować się przede wszystkim jego jakością. Wózek powinien być solidnie wykonany, ale też odpowiadać nam specyfikacją i wyglądem. Jako że na początku nie przełożyłam się do tego wyboru, teraz muszę szukać spacerówki dla swojej córeczki. Najbardziej zainteresowała mnie oferta cavoe ideo. Jest to ultra lekka spacerówka, która sprawdzi się zarówno na co dzień jak i na wycieczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 27-07-2022, 19:12
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie wózek dzieciecy

Spójrz sobie na Anexa. Ja jestem bardzo zadowolona, mega poręczny, dużo miejsca, rozkłada się i sprawdza mi się na każdym terenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.