kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-07-2022, 21:36
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 189
Domyślnie

Dobrze wiem o co chodzi. Też mam problem z wybraniem wózka - już od kilku miesięcy porównuję między sobą oferty. Poważnie zainteresował mnie cavoe Axo Style ze względu na amortyzację, niską wagę i bezpieczeństwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-07-2022, 14:19
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Mi to odrazu wpadł w oko anex l type i nie załuje zakupu , lekko sie prowadzi , z łatwością sie składa i do tego do nie wielkich rozmiarów , stelaz mocy i stabilny , koła posiadają amortyzacje dobrze podbijają no i wygląda pięknie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-07-2022, 20:03
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie Problem z wybraniem wózka

Ja mam z Anexa i super mi się sprawdza. Poręczny, wygodny i duzo miejsca dla maluszka. Polecam zerknąć!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-08-2022, 12:21
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marzena
Ja mam z Anexa i super mi się sprawdza. Poręczny, wygodny i duzo miejsca dla maluszka. Polecam zerknąć!

Też zdecydowałam się na anexa, e/type i jestem z niego zadowolona. Łatwy w obsłudze, kompaktowy, zwinny i solidnie wykonany, stelaż stabilny, gondola sporych rozmiarów i wygodna spacerówka do kompletu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-08-2022, 16:06
Melania7's Avatar
Melania7 Melania7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 127
Domyślnie

Najlepiej kupować po prostu najdroższe wózki. To jest opcja doskonała po prostu!!!
______________________________________
Praca licencjacka - Filologia Angielska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 10-08-2022, 08:40
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 149
Domyślnie

Ja się nie dziwię, że masz problem, bo wybranie wózka jest naprawdę bardzo trudne. Sama stoję przed podobnym wyborem i chociaż mam już wybrany wózek, poświęciłam mnóstwo czasu, aby go dokonać. Ostatecznie zamierzam kupić Cavoe Osis. Mój wybór padł na niego, bo bardzo podoba mi się z wyglądu, daje odpowiedni komfort dziecku, ale też jest wygodny w prowadzeniu dla rodzica. Może i Ty się na niego zdecydujesz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-08-2022, 13:08
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja postawłam na l/type od anex i jestem z niego zadowolona. Wózek jest lekki i kompaktowy, łatwy w obsłudze. Wygodnie się prowadzi, stelaż jest solidny, a gondola składa się razem ze stelażem dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-09-2022, 11:05
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Nie dziwię się, że masz z tym problem, w końcu wózek jest bardzo ważny w wyprawce. Z konsekwencjami swojej decyzji będziesz się w tym przypadku mierzyć przez dłuższy czas. Ja już ten trudny wybór mam za sobą i zamierzam kupić Cavoe osis. Mieszkam w mieście, więc ten model będzie dla mnie idealny ze względu na rozmiary i niską wagę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-09-2022, 13:02
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja także miałam problem z wyborem wózka, ale ostatecznie zdecydowałam się na Anex e type, i nie żałuję wyboru , bardzo przyjemnie się go prowadzi, koła skretne dają radę na różnej nawierzchni.gondola szeroka i wygodna, stelaż mocny i stabilny, rączka regulowana, kosz na zakupy wystarczający.Spacerówka także same plusy, wygodna .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-09-2022, 16:50
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja mam obecnie spacerówkę z anexa, model air-x i jestem z niej zadowolona. Solidna i wytrzymała a przy tym poręczna. Wózek jest łatwy w obsłudze, kompaktowy i ma regulowane oparcie i siedzisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.