kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-07-2022, 17:04
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Co do wygodnych szpilek, to mam juz drugą parę od Manufaktura Obuwia, mają naprawdę wygodne a zarazem eleganckie i solidne szpilki u siebie. Warto wpaść!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-07-2022, 11:54
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

Wygodne buty to podstawa dla naszego zdrowia. Ważne jest to, abyśmy dbali o prawidłowy rozwój stopy i kręgosłupa już od małego. Dlatego warto, jest stawiać na wygodne buty wysokiej jakości, które możemy znaleźć tutaj https://royalfashion.pl/firm-pol-159...tton-club.html . Dobrze dobrane obuwie ma duży wpływ na stan i zdrowie kręgosłupa i warto mieć to na uwadze podczas jego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-07-2022, 12:15
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja mam z Saway teraz sanadłki na lato, takie na szpilce i jestem z nich na prawde zadowolona. Prze wygodne, super leza na nodze, stopa się nie przesuwa, nic nie obceria a obcas jest dobrze wyprofilowany.

Ja mam od nich juz kilka par i buty faktycznie są mega wygodne Bardzo estetycznie wykonane, solidne i ładnie prezentują się na nodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-07-2022, 12:58
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja ma sprawdzony sklep z obuwiem skórzanym i tylko już u nich kupuje Saway najmodniejsze i najwygodniejsze obuwie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 29-07-2022, 22:20
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja wygodne buciki zamawiam zawsze z Saway, miękka skórka, solidne obuwie, buty wytrzymują kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 09-11-2022, 16:26
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marzena
Ja wygodne buciki zamawiam zawsze z Saway, miękka skórka, solidne obuwie, buty wytrzymują kilka sezonów.

tez lubię Saway Mają duży wybór i modne fasony więc jest w czym przebierać a buty są zdecydowanie w moim gście- modne i wygodne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 09-02-2023, 12:27
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

Szukając markowych propozycji w zakresie obuwia, ale również markowych ubrań to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego butiku Luisa, który jest zarówno stacjonarnie w Bydgoszczy, jak i na stronie internetowej https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć mnóstwo wyjątkowych propozycji oraz najszerszą ofertę marki Luisa Cerano w tym oczywiście najnowszej kolekcji oraz Baldinini, Cambio, czy również Louis and Mia. Natomiast w razie dodatkowych pytań oczywiście służymy skuteczną poradą ze strony naszej profesjonalnej stylistki. Mamy nadzieję, że sprostamy wszystkim wymaganiom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 26-03-2023, 18:54
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 283
Domyślnie

A może jakieś białe trampki? Takie są na pewno wygodne - https://mybaze.com/pl/niskie-trampki-meskie/_bialy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 29-03-2023, 18:02
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Trampki to dla must have. Właśnie ostatnio zamawiałam sobie nowe z Saway i jestem z nich zadowolona. wygodny, modne, lekkie, noga się w nich nie męczy i pasują do różnych stylizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 13-04-2023, 09:11
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

teraz wiosną i latem stawiam zwykle na obuwie skórzane, jest bardzo wygodne i zapewnia wysoki komfort noszenia nawet przez wiele godzin. A jeśli chodzi o sklep to polecam Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Znajdziecie tu także drewniaki, obuwie profilowane czy ciepłe i wygodne kapcie. Na plus fajna jakość, szybka wysyłka no i niewysokie ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.