kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-09-2022, 17:07
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

na pewno warto pilnować profilaktycznych badań ale zdecydowanie nie powinno się też bagatelizować objawów np bólu podczas miesiączek, to może być endometrioza a wiadomo że jeśli będzie w zaawansowanym stadium potrzebny będzie skomplikowany zabieg jej usuwania w szpitalu medicover
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 11-10-2022, 10:02
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Ja chodzę to ginekologa tutaj - https://medfemina.pl/
Polecam najlepsi specjaliści - pomogą w wielu dziedzinach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-11-2022, 19:57
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeśli chcesz zrobić USG, ale nie wiesz, gdzie się udać, osobiście polecam sprawdzić ofertę od https://gabinetylucka.pl. Oferują bardzo szeroki wachlarz usług, więc myślę, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zajrzyjcie tam a nie będziecie rozczarowani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-11-2022, 23:12
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jeśli interesuje Was ginekolog białołęka nfz to polecam centrum CMP - tam mają dobrych specjalistów i też dobry sprzęt, co moim zdaniem w ginekologii ma kluczowe znaczenie. Ogólnie cale centrum jest dobrze wyposażone. Ja prowadziłam u nich już dwie ciąże i sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-12-2022, 09:46
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

W moim przypadku staram się współpracowac z ekspertami w danej branży, aby nie marnować czasu i pieniędzy. Jeżeli szukacie usług sprawdzonego ginekologia dla dzieci warszawa , to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie wszelkie informacje na temat tego profesjonalnego gabinetu ginekologicznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-03-2023, 17:18
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Pomoc w przypadku takich problemów, jak endometrioza powinna być jak najdokładniejsza i rozwijająca się we wszystkich elementach. Dlatego tak ważne jest, aby postawić na wybór lekarza, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Polecam sprawdzić, laparoskopia endometriozy http://maciejzalewski.pl/artykul/leczenie-endometriozy gdzie znajdziesz wyspecjalizowanego fachowca, mogącego wesprzeć Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-03-2023, 11:49
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 202
Domyślnie

Trzymaj namiary na miejscówkę w Wawie, w której robią to szybko i profesjonalnie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Zapisy na godzinę, od razu opcja konsultacji. Mam na myśli zrobienie USG. Mnie się zazwyczaj udaje to załatwić w około tydzień. Jeśli podacie, że to pilne, to wtedy wpiszą Was szybciej, kiedy ktoś wypadnie. Ogólnie to jest załatwiane na fajnym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-03-2023, 04:49
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Z własnego doświadczenia wiem, ze wcale nie tak łatwo trafić na dobrego ginekologa, w szczególności kiedy chodzi o USG ciąży warszawa ursynów jak i całe prowadzenie ciąży. Na szczęście, z polecenia koleżanek trafiłam do Babka Medica.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-03-2023, 14:57
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Mnie interesowało pilne znalezienie dobrego ginekologa w Kielcach, ponieważ miałam podejrzenie torbiela na jajniku i chciałam aby specjalista się tym zajął. Koleżanki poleciły, że lek. Bartłomiej Gieroń to dobry ginekolog Kielce są duże więc znaleźć dobrego specjalistę łatwo nie jest, ale udało mi się. Jestem w trakcie usuwania torbiela i leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 31-05-2023, 15:27
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Wiadomo ze dobry lekarz ginekolog to w sumie najwazniejsza sprawa i jak bedziemy chodziły regularnie to mozemy zapobiec wielu groznym dolegliwością.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.