kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 03-10-2022, 12:44
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 038
Domyślnie

Od wielu miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego i jestem bardzo zadowolony.

schwimmende plattform
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 06-10-2022, 13:37
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Swoje posiłki zamawiam z Wygodnejdiety, zapewniają mi 5 dań dziennie. Jedzonko jakościowo jest super, smaczne i świeże, wszystko apetycznie podane i dowiezione na czas. Dzięki nim jem zdrowo i regularnie a to dla mnie najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-11-2022, 15:21
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Swoje posiłki zamawiam z Wygodnejdiety, zapewniają mi 5 dań dziennie. Jedzonko jakościowo jest super, smaczne i świeże, wszystko apetycznie podane i dowiezione na czas. Dzięki nim jem zdrowo i regularnie a to dla mnie najważniejsze.

Też mam pudełka z Wygodnejdiety ijestem z nich zadowolona. Posiłki są starannie przygotowane, jakościowo na najwyższy poziomie, świeże i syte a dostawy na czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 18-11-2022, 11:30
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Dzięki cateringowi dietetycznemu od firmy Light Catering nawet nie odczuwam, że się odchudzam bo posiłki są nie tylko smaczne i zdrowe ale tez całkowicie zaspokajają mój niegdyś niepohamowany głód. Jeśli zamierzacie się odchudzić bez zbędnego heroizmu to zajrzyjcie na ich stronę https://lightcatering.pl/ i wybierzcie dla siebie jeden z kilkunastu dostępnych planów dietetycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 18-11-2022, 12:00
szerszen szerszen is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 111
Domyślnie

Jakoś wolę sama przygotowywać posiłki, nigdy się do tych diet pudełkowych nie mogę przekonać. A jeśli chodzi o smakołyki to zamawiam tutaj https://piekarniabuczek.pl/25-torty tortu nigdy sama nie zrobiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 26-11-2022, 12:49
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Jak dla mnie pudełka to świtna sprawa! W końcu nie musze martwić się gotowaniem ani zakupami a jem zdrowo, smacznie i regularnie Swoją dietę zamawiamz Wygdonejdiety i na prawdę nie mam absolutnie na co narzekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 30-11-2022, 09:07
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

ja mam doswiadczenie i to duze, bo zamawialam z kilku miejsc i jednak zawsze nie do konca cos mi odpowiadalo... a to nie bylo smacznie, a to cena nie taka, i tak w kolko, a ostatnio kolezanka wlasnie polecila mi zebym sobie sprawdzila https://bistrobox.pl/dieta-pudelkowa-bialystok/ i musze przyznac, ze naprawde wysoka polka, jedzenie wyborne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 02-12-2022, 12:33
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Gdzie najczęściej szukacie pomysłów i porad odnośnie interesujących Was tematów? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://geriamedica.pl/jak-zwiekszyc-spalanie-kalorii/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat spalania kalorii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 05-12-2022, 08:56
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Polecam taką dietę bo to bardzo wygodne rozwiazanie i faktycznie skuteczne, jeśli chcemy zrzucić parę (lub nawet więcej) kilogramów. U mnie sprawdziła sie dieta standard z firmy Dietering - https://www.dietering.com. Bardzo smaczne, urozmaicone dania, odpowiednio zbilansowane, w wybranej przeze mnie kaloryczności. Dzięki temu jestem najedzona, nie podjadam, czuję się świetnie i chudnę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 16-12-2022, 21:32
katz katz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Bywają dni, że brakuje nam czasu na skomponowanie zdrowego i smacznego posiłku. W takiej sytuacji warto skorzystać z Dieta Pudełkowa i wybrać dietę dopasowaną do swoich potrzeb oraz zapotrzebowania kalorycznego. Na stronie dostępny jest kalkulator, który może pomóc w wyliczeniu ile kalorii powinnaś spożywać dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.