kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-01-2019, 22:33
lola06 lola06 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie Zmywarka gastronomiczna

Czy ktoś z was prowadzi restaurację lub zna się na agd ? Pytam ponieważ pomyślałem że zmywarka gastronomiczna będzie fajnym prezentem dla mojego syna który otwiera własną restaurację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-01-2019, 08:59
jurek4445ee Mężczyzna jurek4445ee is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jak chodzi o zmywarki gastronomiczne to ja w tych tematach znam się bardzo mało.W takich tematach zna się moja dziewczyna.
__________________
adult work
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-03-2019, 12:39
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Od kiedy mam zmywarkę wydaje mi się ona niezbędna Nigdy nie lubiłam mycia naczyń, szczególnie po jakimś bogatszym obiedzie, kiedy gromadziło się dużo garów do mycia. A teraz nawet gotowanie staje się przyjemniejsze, gdy nie muszę potem jeszcze stać w kuchni i myć naczyń
Kupiłam nawet niedawno świetny ekologiczny proszek do czyszczenia naczyń w zmywarce https://tarmini.pl/p/ekologiczny-pro...1-kg-50-zmywan jest rewelacyjny , w jego składzie wszystkie szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska składniki zostały zastąpione równie skutecznymi lecz naturalnymi i bezpiecznymi komponentami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2020, 13:24
mariotka mariotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 11
Domyślnie

Zmywarka do szkła to urządzenie które doskonale sprawdzi się w restauracjach, które serwują dużo drinków oraz shot barach gdzie na bieżąco trzeba zmywać kieliszki. Polecam takie rozwiązanie nie niszczy szkła i robi to naprawdę bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2021, 08:55
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Taka zmywarka to musi być według mnie sprzęt najlepszej jakości ,w końcu cały czas się z niej korzysta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-04-2021, 11:20
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał berry
Taka zmywarka to musi być według mnie sprzęt najlepszej jakości ,w końcu cały czas się z niej korzysta

@berry, masz absolutną rację. Jak już stawiać na zmywarkę przemysłową, to TYLKO najwyższej jakości. No i takie sprzęty zapewnia marka https://www.winterhalter.com/pl-pl/ , na pewno ją kojarzycie. Klasa sama w sobie, od wielu lat lider na rynku zmywarek dla gastronomii. Nie będziecie żałować wydanych złotówek. W razie usterki (co bardzo rzadko się zdarza) mają też świetnie reagujący serwis. Nic dodać, nic ująć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-04-2021, 14:06
spinka.anika's Avatar
spinka.anika spinka.anika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Krosno
Posty: 6
Domyślnie

Jaka marka zmywarek jest najlepsza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-05-2021, 16:46
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Cytat:
Napisał vilma
@berry, masz absolutną rację. Jak już stawiać na zmywarkę przemysłową, to TYLKO najwyższej jakości. No i takie sprzęty zapewnia marka https://www.winterhalter.com/pl-pl/ , na pewno ją kojarzycie. Klasa sama w sobie, od wielu lat lider na rynku zmywarek dla gastronomii. Nie będziecie żałować wydanych złotówek. W razie usterki (co bardzo rzadko się zdarza) mają też świetnie reagujący serwis. Nic dodać, nic ująć.

Tak, jak napisała @vilma, zmywarki WINTERHALTER są genialne dla strefy gastronomicznej – kawiarni, restauracji, cateringów, barów, fast food’ów etc. Pracują też na nich kuchnie hotelowe. Generalnie poczytajcie opinie, wielu restauratorów będzie Wam polecać ten sprzęt. Dlatego myślę warto zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-05-2021, 09:40
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Też od jakiegoś czasu prowadzę biznes gastronomiczny Ostatnio rozglądaliśmy się za profesjonalnym piecem i wpadła nam w oko oferta firmy Bakeres https://bakeres.pl/. Warto zerknąć, ich produkty cechuje wysoka jakość a przy tym rozsądne ceny. Firma dba o swoich klientów, działa na rynku już wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-05-2021, 12:32
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Dobra zmywarka gastronomiczna to jest coś wspaniałego.Warto się tym interesować moim zdaniem!!!
____________________________
Pisanie prac magisterskich po Francusku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.