kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-01-2021, 07:35
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie szybki internet w Białymstoku

Moi drodzy zaczynam od lutego pracę zdalną i poszukuje szybkiego i co wazniejsze stabilnego internetu ( Białystok). obecnie mam mobilny ale z nim roznie bywa niestety, szukam czegoś na stałym łączu. Gdzie takiego szukać ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-01-2021, 09:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Szukaj wśród lokalnych dostawców, ja z reguły unikam tych wielkich firm bo tam z obsługą różnie bywa a w takich mniejszych firmach wygląda to znacznie lepiej. w Białymstoku i okolicach działa na przykład Elpos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-01-2021, 14:16
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Słuszna uwagą chociaż u mnie też jest najlepszy dostawca usług internetowych i bardzo jestem z tego internetu zadowolona, jest stabilny i szybki i można bez problemu z niego korzystać w kilka osób jednocześnie a więc w dzisiejszych czasach kiedy pracujemy zdalnie jest idealny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-02-2021, 17:50
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

ja też polecam Elpos mam u nich cały pakiet i internet i telewizję. Porządna firma, szybka aktywacja usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-02-2021, 10:00
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi i namiar na firmę Elpos. Porównałam ją z innymi tego typu i faktycznie warunki mają najbardziej konkurencyjne. Orientuje się ktoś z Was czy szybko się czeka na aktywację usług?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-02-2021, 11:38
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał kinnia
bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi i namiar na firmę Elpos. Porównałam ją z innymi tego typu i faktycznie warunki mają najbardziej konkurencyjne. Orientuje się ktoś z Was czy szybko się czeka na aktywację usług?

nie, oni działają bardzo sprawnie także aktywacja to kwestia dni najlepiej zadzwoń i dopytaj o szczegóły ale ogólnie jestem pewna, ze będziesz zadowolona z wyboru oferty tej firmy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-03-2021, 08:27
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

dzięki raz jeszcze za informacje i pomoc faktycznie wszystko udalo sie załatwić w błyskawicznym tempie, od kilku dni korzystam z internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-03-2021, 12:04
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał kinnia
dzięki raz jeszcze za informacje i pomoc faktycznie wszystko udalo sie załatwić w błyskawicznym tempie, od kilku dni korzystam z internetu

O to bardzo dobre wieści i jak się sprawuje internecik ? wszystko okej? ja tak sobie ostatnio myślałam, ze trudno by mi było teraz funkcjonować bez niego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-04-2021, 11:52
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

internet sprawuje się super, jest meeeega szybki, parametry też zgodne z tym co w umie ( robiłam już kilka razy speed testy). Jerstem ogólnie bardzo zadowolona i masz rację, nie mogłabym już bez niego funcjonować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.