kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-05-2021, 13:39
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie Mały remont

Cześć, chciałam zrobić remont salonu, zamierzam w nim zmienić właściwie wszystko i dlatego potrzebuję specjalisty. Przyjaciółka poleciła mi pracownię architektoniczną Architetto i sama widziałam kilka ich projektów, jednak jeśli ktoś korzystał z tych usług i chce się podzielić swoją opinią na ich temat będę niezmiernie wdzięczna.

Ostatnio edytowane przez Lola42 : 12-05-2021 o 12:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2021, 09:11
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jak przyjaciółka poleca, to musiało jej odpowiadać, ile osób tyle gustów i opinii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-05-2021, 13:41
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja jestem zdania, że najważniejsze jest by w naszym mieszkaniu dobrze nam się mieszkało. By było przytulnie i dobrze. Na https://www.firantex.pl/product-pol-...lor-bialy.html jest dostępna oferta na firanę do kuchni - żakardową. Która bardzo mi się podoba. A czy wy macie firany w kuchni? Kupić czy raczej z nich zrezygnować?

Ostatnio edytowane przez mozajka : 14-05-2021 o 08:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2021, 19:59
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Czasami wystarczy coś drobniejszego, lekkie odświeżenie łazienki. Zastanówcie się nad tym zanim zaczniecie zrywać płytki i wszystko demolować. Zobaczcie sobie tak może firmę https://polifarb.lodz.pl/pl/ i proponowane przez nich farby. Ja znalazłam tu farby do posadzek, ale też znajdziecie tu farby do grzejników, a te w łazienkach często nie wyglądają najlepiej. A jeżeli chodzi właśnie o farby to trzeba koniecznie wybierać te z górnej półki oczywiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2021, 15:18
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

A czy ktoś z was ma własny taras lub balkon w domu i zastosował u siebie tralki ozdobne? Chciałabym zapytać jak wam się to sprawdza po dłuższym czasie użytkowania. Bardzo mi się taki styl podoba, trochę na kształt starych dworków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-05-2021, 12:01
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Na pewno warto się zastanowić, co konkretnie chcecie uzyskać poprzez ten remont? Jeśli chodzi o kwestie związane z konkretnymi zadaniami, to powinniście zawsze decydować się na najlepsze metody. Przecież aranżacje kuchni w bloku mogą odbyć się zgodnie z wytycznymi z https://www.awconstruction.pl/blog/a...-mala-kuchnie/ Takie remonty znacząco poprawiają komfort przebywania w danym miejscu, więc zdecydowanie warto się temu przyjrzeć bliżej już teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-05-2021, 16:11
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

My myśleliśmy o małym remoncie piwnicy. Chcieliśmy zburzyć schody i zamiast tego dać właz podłogowy z https://www.wlazy.com.pl/. Są tam bardzo dobre włazy i do takiej małej piwnicy według mnie jest w sam raz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-05-2021, 18:50
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Remonty to nic przyjemnego, ale czasami warto sie poświęcić żeby zmienić coś w swoim domu, mieszkaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-05-2021, 05:44
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 068
Domyślnie

No niestety nie jest to nic przyjemnego.... Montaż płyt gipsowych w Katowicach mnie teraz czeka więc muszę znaleźć sprawdzoną firmę, a później szereg rzeczy związanych z wykończeniówką. Znowu pójdzie na to pewnie trochę pieniędzy ale cóż... może w końcu efekt będzie taki jak chciałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-05-2021, 22:00
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

W łazience, zwłaszcza tej mikroskopijnej, należy przemyśleć i przemierzyć kazdy element jej wyposażenia, na https://oltens.com/ można dobrać niestandardowe rozwiązania dl każdego, w dobrej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.