kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-02-2022, 16:25
AnnaMarie711 AnnaMarie711 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 46
Domyślnie Szkoły podstawowe Warszawa

Szukam szkoły podstawowej dla syna w Warszawie. Przeprowadzamy się na śródmieście i nie mam tu rozeznania w dobrych szkołach, jak najbardziej może być prywatna. Widziałam już kilka, czytałam opinie i zastanawiam się nad Te Vizją Okopowa, dużo fajnych rzeczy oferuje ona dla dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-02-2022, 12:09
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Centrum to z jednej strony bardzo dobra lokalizacja, no ale z drugiej też wiadomo, że w godzinach szczytu może być masakra. No ale jest dobra komunikacja miejska co nie Te Vizja Okopowa bardzo dobrze się sprawdzi, szczególnie fajne jest to, że od przedszkola do liceum już dzieci mogą zaliczyć tu edukacje Nauczyciele są spoko, a to też jest ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-02-2022, 20:26
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

A ja to też jestem za prywatnymi. Płaci się, ale jak się przeliczy koszty to wcale nie wychodzi to drogo, bo wiele kosztów dodatkowych odchodzi, są już w pakiecie Dodatkowe zajęcia to coś co jest super, dziecko może w nich przebierać do woli. Tak to wygląda właśnie w Te Vizji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-02-2022, 13:20
monimm82 monimm82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 52
Domyślnie

Dla dzieci to co najlepsze co nie Ja jeszcze mam czas, na razie powoli rozglądam się za przedszkolem. Biorę też pod uwagę prywatne, szczególnie, że mam bardzo dobre w okolicy. Te Vizja niestety za daleko, a też właśnie dobre opinie słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-02-2022, 18:48
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Serdecznie polecam Te Vizje. Szkoła od razu na mnie bardzo dobre wrażenie zrobiła, głownie super podejściem do nauki, nie takim jak w każdej szkole. Grupy zajęciowe nie są tak liczne i każde dziecko może liczyć na uwagę nauczyciela i pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-03-2022, 12:20
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Do nas do szkoły niedawno zamówiliśmy porządną przesuwaną szafę https://www.infomax.com.pl/nauka/sza...nia-inwestowac . Powiem wam, że to był jednak doskonały wybór, szafa okazała się mega funkcjonalna, można tutaj pomieścić różnorodne rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-08-2022, 11:05
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

W wyborze szkoły nie pomogę ale jeśli szukacie podręczników do poszczególnych klas z różnych przedmiotów to warto sprawdzić tę stronę https://www.taniaksiazka.pl/szczesli...p-1386632.html .

Ostatnio edytowane przez DizA : 22-08-2022 o 11:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.