kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-02-2022, 11:32
lejdi88 lejdi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 135
Domyślnie Salon fryzjerski

Hej, szukam firmy, która pomoże mi zaprojektować wnętrze mojego salonu fryzjerskiego. Zależy mi, żeby było to coś wyjątkowego i zrobionego z klasą. Znajomy polecił mi pracownię architektoniczną Architetto z Warszawy. Znacie ich, możecie także polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-05-2022, 23:02
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Kochana, najważniejsze jest profesjonalne wyposażenie salonu No i oczywiście Twoje umiejętności. Jeśli chcesz stale je doskonalić, polecam kupić takie główki fryzjerskie: https://fryzjersklep.pl/pol_m_Sprzet...lowki-271.html , ponadto oczywiście porządne urządzenia do strzyżenia, stylizacji i pielęgnacji włosów oraz komfortowe meble fryzjerskie. Z aranżacją lokalu pod kątem wizualnym pokombinuj później. Być może sama sobie z tym poradzisz nie wykładając kasy na żaden projekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-05-2022, 11:59
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Moim problemem są liche włosy i sianowate i żaden fryzjer nie może mi pomóc.. W ogóle nie są takie delikatne i lśniące, jakbym chciała. Próbowałam już wielu rzeczy, ale tak naprawdę nie mogę na nic się dobrego zdecydować. Nie mam już opcji, jedynie takie https://perukaradom.pl peruki. I mam pytanie. Jeśli ktoś coś takiego ma, to czy podpowie mi, jak o nie dbać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2022, 18:52
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

w przypadku jak nie radzimy sobie z włosami, są osłabione i łamliwe to chyba najlepszym rozwiązaniem będzie fryzjer Poznań i tutaj mogę polecić pana Piotra Sierpińskiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-11-2022, 15:05
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Generalnie, to jeśli chodzi o wyposazenie salonu fryzjesrskiego to bardzo polecam wam: https://ayala.com.pl/produkt48/slupek-barberski/ Mają świetny asortyment, a przy tym bardzo rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-12-2022, 14:17
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Uważam, że naprawdę ciężko jest w dzisiejszych czasach znaleźć dobrego fryzjera. Jeśli i wy macie ten problem, to zachęcam was do sprawdzenia tegoż salonu Akademia Perfect Hair . Moja znajoma korzystała z ichniejszych usług i jest bardzo zadowolona. Też mam zamiar się do nich umówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-12-2022, 10:29
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

jeśli jesteście z Warszawy to bardzo dobry jest salon Magia Blondu, mieści się w Fabryce Norblina, byłam u kilku fryzjerów tam i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-12-2022, 15:18
jasa.pola jasa.pola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał barbs
jeśli jesteście z Warszawy to bardzo dobry jest salon Magia Blondu, mieści się w Fabryce Norblina, byłam u kilku fryzjerów tam i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona
Magia Blondu jest najlepszym salonem fryzjerskim w jakim byłam w Wwa, od pewnego czasu mieszczą się w Fabryce Norblina, wcześniej mieli salon na Wilanowie :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-12-2022, 21:27
Ballandyna33 Ballandyna33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 12
Domyślnie

Nowa miejscówka Magii Blondu jest mega fajna, super się tam urządzili. Byłam ostatnio pierwszy raz na fotelu u Pani Anastasi, polecam bardzo :_)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-01-2023, 13:57
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

Skoro chcecie kupić kosmetyki i akcesoria fryzjerskie to w sklepie http://winteresiespolecznym.pl/firma/kern w dobrej cenie na pewno znajdziecie coś dla siebie. Moim zdaniem warto sprawdzić z uwagi na szeroką ofertę połączoną z wysoką jakością produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.