kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-04-2018, 19:29
dobrowolskawiktoria dobrowolskawiktoria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 14
Domyślnie Zwierzeta - karma

Hej, szukam miejsca z dobrymi cenami karm dla psów i kotów. Znajomi polecali swiatpupila-sklep, czy słyszeliście o nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2018, 18:49
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Jeśli mam być szczera, to nie słyszałam o tym sklepie. Ja zawsze zamawiam karmę dla psa w większych opakowaniach na https://seltrade.pl/dom-i-ogrod/zwierzeta/karmy-suche. Sklep oferuje naprawdę niezłe, konkurencyjne ceny, a ja przynajmniej nie muszę dźwigać karmy ze sklepu, tylko kurier dostarcza mi ją pod same drzwi, co jest naprawdę niewyobrażalną wygodą dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-03-2021, 19:16
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Niestety ja o tych sklepach nie słyszałam, więc również nie będę się na ich temat wypowiadała. Za to mogę każdemu polecić ranking karm dla kotów jeśli faktycznie chcemy wiedzieć jaka karma dla naszego kociaka będzie najlepsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-05-2021, 08:23
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo dobrą karmę robi firma https://psibufet.pl/ Fajnie bo to rodzinna firma, polska i karma jest dostosowywana na podstawie ankiety do potrzeb zwierzaka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2021, 10:53
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Ja tam karmę dla swojego psiaka zamawiam przez internet- tak mnie wychodzi najkorzystniej cenowo Zamawiam mu Bozite, dostawę mam pod same drzwi i wszyscy zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-05-2021, 17:32
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Też dla swojego pieska zamawiam Bozite. To szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez zbóż czy innych zapychaczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-06-2021, 08:02
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Cenowo ok i z bardzo dobrym składem polecam karmę Bozita, w ofercie mają bardzo duży wybór smaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-06-2021, 12:06
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Też dla swojego pieska zamawiam Bozite. To szwedzka karma z bardzo dobrym składem, bez zbóż czy innych zapychaczy.

My właśnie niedawno też zmieniliśmy karmę pieskowi na Bozite. Poprzednią jakoś już nie chętnie zjadał więc przyszła pora na zmianę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-01-2022, 01:32
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jeśli chodzi o karmy dla zwierząt to my korzystamy ze sklepu internetowego, bo tam wychodzi to nas taniej a kupujemy karmy bardzo wysokiej jakości. Mam na myśli świetnie zaopatrzony sklep zoologiczny Best PetExpert https://www.bestpetexpert.pl/nasze-zwierzeta Ja swoje psy karmię najczęściej Animonda Grancarno, czasem też Doliną Noteci i Brit Care, to wszystko są bardzo dobre karmy, pełne właściwości odżywczych niezbędnych dla zdrowia zwierzaków, także właśnie te karmy mogę wam polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-01-2022, 17:39
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Jesli chodzi o karmę dla psa to u nas dobrze przyjęła się Bozita. Widac, że pieskowi smakuje, jest po niej zdrowy, energiczny i silny no i mają kilka smaków do wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.