kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-04-2019, 21:14
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Nigdy nie hamuję biegunki, bo zawsze nam pediatra powtarzała, ze biegunka jest tylko objawem. W razie potrzeby podaję dzieciom probiotyki w kroplach active flora baby, sama też biorę jak trzeba. Poza tym tylko pilnuje, żeby się nie odwodniły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-04-2019, 16:06
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Warto zawsze mieć coś pod ręką. Biegunka zazwyczaj dopada nas znienacka. Niewolno dać się zaskoczyć. Tutaj https://www.apteka-oliwna.pl/vivomixx-10-saszetek-vsl3 można sobie poczytać jak działa Vivomixx . Pomaga przy biegunce. Jest to bowiem kompleksowy probiotyk. Warto dowiedzieć się więcej na temat jego działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-05-2019, 14:21
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

u nas znów pediatra mowi ze najlepsza na bieguinkę jest dieta bo to najlepiej działa. Ja to jakoś sobei radze jak mnei doppadnie ale mój dwuletni synek ja ma biegunke tojest masakra.. Oczywiscie poideja mu wtedy ryz gotowany czy marchewe gfotowana ale wiadomo jak to dziecko, ciezko wmusic cos w niego jak ma zoladkowe rewolucje. Ja przy biegunece obowoazkowo podaje jeszcze flostrum - to probiotyk ktory uzupełnia osłabioną flore bakteryjna w ukladzie pokarmowycm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-06-2019, 05:42
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

W zasadzie teraz już nie miewam biegunek bo wiem jak ważna jest osłona przy antybiotyku , wczesniej zdarzało się że o niej zapominałam a potem zdarzały się różne jelitowe sensacje i biegunki poantybiotykowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-06-2019, 20:43
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Ja zawsze biore sprawdzony więgiel , u dorosłych zreszta łatwo zatrzymaci biegunkę. Gorzej jest u dzieci ... mój synek jak ma biegunke to czasem jest naprawde ciężko. Wiadomo, ze wtedy staram sie ograniczyc mu produkty mleczne, do do diety właczam ryż i gotowaną marchew bo to zawsze pomaga zatrzymac biegunkę. Poza tym podaje flostrum bo przy czestym wypróżnianiu układ pokarmowy bardzo się osłabia dlateo zawsze lepiej podawac probiotyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-06-2019, 09:03
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Większośc biegunek wynika z błędów dietetycznych. Mój synek ma batrdzo "wrażliwy" żołądek i jak np zje za dużo owoców albo np jakiś koktajl czy jogurt to czesto ma rewolucje czyli mega biegunkę. zawsze staram się aby wtedy dużo pił, ograniczam mleko no i daj eprobiotyk, najczesciej flostrum bo podczas biegunki układ pokarmowy sie osłabia więc warto wzmocnic go zdrowymi bakteriami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-06-2019, 16:19
kasek20 kasek20 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 13
Domyślnie

Mi na tak uciążliwy problem jedynie pomaga już preparat intesta http://intesta.pl bo ostatnio po niemal wszystkim mam wzdęcia i biegunki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-06-2019, 16:25
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Przede wszystkim dużo piję, no i stosuję Kebene który w składzie ma węgiel aktywny i symetykon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-11-2019, 08:36
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Cześć wszystkim

Biegunka to paskudna sprawa, dlatego trzeba dbać odpowiednio o jelita. Ostatnio dużo czytałam o jelitach i tych wszystkich szczepach bakterii. Okazuje się to bardzo ważne szczególnie u dzieci. Moje kochane jeżeli macie dzieci albo się ich właśnie spodziewacie to koniecznie sprawdźcie https://www.acidolac.pl/o-szczepach-bakterii . Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Można dowiedzieć się min. na temat pożytecznych szczepów bakterii w pożywieniu albo o odpowiedniej diecie. Serdecznie polecam, Majka89
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-01-2021, 11:07
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

W takim przypadku warto zastanowić się również nad wzięciem skutecznego probiotyku który będzie wspierał florę bakteryjną oraz układ jelitowy w tym zakresie. Ja dlatego zawsze mam Narimax Fast https://mynarum.com/narimax-fast-metabiotyk-200mg który działa świetnie i na pewno nie będzie tak szkodliwy jak antybiotyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.