kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #191  
Stary 01-03-2019, 14:59
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety. Dzięki nim wiem, że jem zdrowo i świeżo a co ważniejsze regularnie- a to bardzo pomaga w odchudzaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Stary 02-03-2019, 23:15
Żelka Żelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 7
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo drogo wychodzi taki katering. Chyba wolę poświęcić czas i po swojemu ugotować ale z drugiej strony nigdy nie umiałam liczyć kalorii i diety raczej nie trzymam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Stary 03-03-2019, 12:01
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Każdy ma jakiś sposób na swoje życie. Ja postanowiłam, że póki nie osiągnie sukcesu to będę naprawdę dużo pracować. Dlatego zazwyczaj nie mam czasu, żeby gotować obiady, czy inne posiłki. Jednak zależy mi na zdrowiu i na tym, aby jadać dobrze. Moją uwagę przykuł ostatnia Catering dietetyczny w Poznaniu Chyba zamówię na próbę właśnie taki catering, aby sprawdzić czy taka forma jest dla mnie. Wydaje się, że mają tam naprawdę smakowite i zdrowe posiłki, które pomogłyby mi zmienić moje nawyki żywieniowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Stary 03-03-2019, 17:23
disifoja disifoja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja także planuję po zimie zadbać nieco o swoje zdrowie oraz figurę. Czytam ogólnie o diecie pudełkowej https://alvitwg.pl/ o jej wadach i zaletach. Sama zastanawiam się czy chociaż na pół roku nie wziąć cateringu bo sama sobie na pewno bym nie ogarnęła takiej diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Stary 05-03-2019, 13:35
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja nie jestem przekonana do diety pudełkowej. Mam wątpliwości co do jakości takiego jedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Stary 05-03-2019, 19:47
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja ostatnio odkryłam produkty Kava Kava - https://kavasklep.com/ i zastanawiam się nad zamówieniem tego produktu. Z tego co widziałam ma niesamowite właściwości i jestem ciekawa jak sprawdzi się u mnie. Od dawna cierpie na problemy ze snem i stres. Biorę leki ale chciałabym spróbować czegoś naturalnego by się wyciszyć i odstresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Stary 09-05-2019, 12:42
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

ze zdrowym odżywianiem to teraz bardzo ciężko. Większośc produktów jest bardzo słabej jakości dlateog czesto można nabawić się problemów z brzuchem. Mi co jakiś czas dokuczają wzdęcia. Jedyny ratunek dl amojego brzucha to ulgasim. Działa szybko i sprawia, ze nie czuję dykskomfortu w brzuchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Stary 09-05-2019, 13:39
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Nie lepiej dietą ten problem zlikwidowac? Branie tabletek to na dłuższą metę żadne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Stary 09-05-2019, 14:36
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja oprócz zdrowego odżywiania stosuję regularne ćwiczenia i mam efekty. Wam polecam zakupić podstawowy sprzęt do domu i regularnie ćwiczyć. Polecam coś takiego https://www.marbo-sport.pl/product-p...k-Fitness.html na początek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Stary 14-05-2019, 16:12
palemka palemka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 21
Domyślnie

ja to uwielbiam takie swiezo wyciskane soki, sa pyyycha! maz ostatnio kupil i w prezencie wyciskarke wolnoobrotowa, rewelacja, gdyby ktos poszukiwał to polecam ta z firmy Hurom, swietna, sprawdza sie , no i co najwazniejsze, nie zajmuje tak duzo miejsca jak nasza poprzednia, stylowy wyglad, no i dziala bez zarzutu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.