kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-10-2018, 09:52
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Biopsja mammatomiczna?

Ktoś z was słyszał o takiej metodzie walki z rakiem piersi?
Tutaj https://biopsjamammotomiczna.pl/ znalazłam trochę informacji na ten temat.
Podobno w ten sposób można się mniej inwazyjnie pozbyć zmian nowotworowych bez zostawiania szkaradnych blizn i siania spustoszenia w piersi.
Nie słyszałam do tej pory o tej metodzie, jestem ciekawa czy ktoś z was miał z nią styczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-10-2018, 17:00
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Nie nie słyszałam, ale od dłuższego czasu pogłębiam swoją wiedzę na temat biopsji. Co prawda nie o takiej czytam, bo czytam o wycinkach skóry do badań histopatologicznych, bo niepokoi mnie znamie, które mam na plecach. Niestety nie znalazłam duzej ilości rzetelnych artykułów na ten temat i w zasadzie tylko tutaj https://febumed.pl/porady/88-Jak-wyg...patologicznego znalazłam bardzo ciekawie napisany artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-11-2018, 14:10
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Nie chcę Was straszyć, ale biopsja ogólnie boli jak cholera podobno.. Koleżanka mi mówiła, ja jeszcze nie miałam robionej i mam nadzieję, że nie będę musiala mieć..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-11-2018, 14:10
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Nie miałam raka piersi, ale w rodzinie jest dziewczyna, która przeżywała z tego powodu traumę. Pamiętam, jak ją wspieraliśmy wszyscy i szukaliśmy pomocy i sposobów, aby ją z tego wyciągnąć. O takiej jednak metodzie nie słyszałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-11-2018, 11:32
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Im szybciej zgłosisz się na badanie tym lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-11-2018, 13:56
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Szczerze dla mnie to nowość nie słyszałam o tym. No ale zapoznam sie z tym dokładnie. Bo muszę moja mamę zapisać na mammografię bo ginekolog cos tam wyczuł u niej na piersi a ona nie chce iść, bo jest przestraszona, i w ogóle już ma czarne myśli. Znalazłam ośrodek diagnostyczny https://medycynadab.pl/ myślicie że warto tu zapisac mamę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.