kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-10-2016, 15:07
Nighter8 Nighter8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 4
Domyślnie Wypożyczalnia samochodów

Cześć !
Szukam taniej i sprawdzonej firmy która zajmuje się wynajmem samochodów w okolicach Gdańska, najlepiej pod lotniskiem, podobnej do tej auto wynajem lotnisko gdańsk .Wiem, że mogę skorzystać z taksówek i pewnie taniej by wyszło, ale chcę się zatrzymać na dłużej a taksówki w Polsce nie są zbyt efektywne. Z góry dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-11-2016, 09:43
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

O widzisz - to świetnie się składa bo akurat znam bardzo dobrą wypożyczalnię z Trójmiasta. Koniecznie przejrzyj ofertę firmy Wypożyczalnia 24 http://krajowy.biz/firma,wypozyczalnia24pl. Mają bardzo dobre warunki wynajmu i wiele ciekawych aut w bardzo korzystnych cenach. Moim zdaniem to super opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-11-2016, 17:09
Plusk12 Plusk12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja nie pożyczam samochodów raczej w wypożyczalniach. To nie jest dla mnie jakoś specjalnie atrakcyjne. Myślę, że lepiej jest kupić jakieś fajne autko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2016, 09:22
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja nigdy nie korzystałam z usług takich wypożyczalni bo nigdy nie było takiej potrzeby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-11-2016, 16:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ile kosztuje wynajęcie takiego auta na tydzień?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-11-2016, 08:49
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

to trzeba pytać w wypożyczalni bo pewnie sceny się różnią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-12-2016, 22:35
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeeżeli szukasz wypożyczalni samochodów to koneicznie zajrzyj do vanfleet.pl bo mają tam bardzo fajne samochody w przystępnej cenie do wynajęcia. Myślę, że na pewno coś Cię tam zainteresuje. Oferta jest fajna więc warto zaglądać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-01-2017, 07:47
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

W Trójmieście działa Wypożyczalnia24 http://krajowy.biz/firma,wypozyczalnia24pl. Nie jestem pewna, czy wypożyczają też auta pod lotniskiem ale możesz śmiało do nich zadzwonić i o to spytać. Na pewno wypożyczenie auta opłaci Ci się dużo bardziej niż taksówki - tym bardziej jeśli chcesz dużo jeździć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-01-2017, 12:25
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

nigdy nie korzystałam z takiej wypożyczalni, ciekawa jestem jakie są koszty wypożyczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-01-2017, 10:28
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Widzę że szczególny duży problem jest z wyborem w stolicy. Jakoś mnie to nie dziwi. To największe miasto w Polsce gdzie jest akurat duży popyt na takie wypożyczalnie samochodów. Wiele osób które przyjeżdża w interesach do Warszawy wypożycza auto. Trudno sobie wyobrazić sytuację w której podróżowaliby komunikacją miejską. Sam z ciekawości zobaczyłam ile tego jest na Warszawskim rynku. Z tego co widzę to największym zainteresowaniem cieszy się wypożyczalnia aut http://www.best-rent.pl/211-wynajem-krotkoterminowy Jeśli któraś z Was planuje krótki pobyt w stolicy to warto zajrzeć do nich na stronę i zapoznać się z ich ofertą. Muszę przyznać że ceny mnie zaskoczył nie spodziewałam się że wynajem auta jest tak tanie. Można tam znaleźć ogromny wybór samochodów w różnych przedziałach cenowych. Tak więc uważam że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Bardzo ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat. Dlatego też dajcie znać w komentarzach. Zapraszam do wspólnej dyskusji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.